1. Ana Sayfa
  2. Blog

Lg Şarj Soketi Değişimi

Lg Şarj Soketi Değişimi
Lg Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

Dünyanın birçok noktasında kullanıcısı bulunan LG markasının servis ihtiyaçları da bu nedenden dolayı fazladır. Dayanıklı ve tasarım şıklığı ile kullanıcılarına hitap eden cihazlar üreten firmanın çeşitli nedenlerden dolayı müşterileri servis kullanma gereği duyabilir. Şarj soketi değişimi de bunlardan bir tanesidir. Sık kullanılan, cihazınızın istenen performansta çalışmasına bile etki eden şarj alma sorunu güvenilir ve bu alanda tecrübesi olan bir servis tarafından çözülebilir.

Lg şarj soketi değişimi için servisimizle iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede randevu oluşturulur. Yoğun ve sistemli şekilde çalışmamızın yanında çalışanlarımızın alanında uzman olması da bu konuda önemli etkenlerdir. Servisimizi Google Haritalar üzerinden aradığınızda en yüksek ve olumlu yorum alan servis olduğumuzu görebilirsiniz.

Uzun yıllardır müşterilerimize uygun rakamlı, garantili ve başarılı bir şekilde hizmet veriyor olmamızdan dolayı bu yorumları almamız mümkün olmuştur. Şarj soketi değişimi yaptırmaya çalışırken kişisel verilerinin kopyalanması veya parçalarının değiştirilmesi konusunda korku yaşayanların da tek adresi oluyoruz. Çünkü işlemlerin tamamını müşterilerimizin yanında gerçekleştiriyoruz. Garantili şekilde çalışıyor olmamızın arkasında yatan neden ise kalitemiz, çalışanlarımız ve malzeme sağlamlığımızdan ileri geliyor.

Lg Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Şarj soketi değişiminin gerekli olup olmadığına kullanıcı değerlendirmesi ile karar verilmez. Kullanıcıların servisimize başvurmaları ve şarj olmadığını söylemeleri halinde kontrol edilen noktalardan bir tanesi de soket girişidir. Soketin kırılması, değiştirilmesinin gerekmesi, şarj almama sorununun incelenmesi yanında batarya konusunda da gereken kontrolleri yapıyoruz.

Elemanlarımız bu konuda fazlasıyla tecrübeli olduğundan kaynağını bulmaları ve değişim gerekip gerekmediğine karar vermeleri kolay olur. Soketin değişimi için müşterimizden onay aldıktan sonra bilgisine bağlı olarak işlemleri yapıyoruz. Yapılan işlemlerin tamamını müşterilerimizin yanında yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle bilgilerinizin kopyalanması veya parçalarınızın değiştirilmesi söz konusu olmuyor.

Servisimiz 7/24 kamera ile kayıt altına alınmasına karşılık yine de farklı bir odada değişim veya tamirat işlemleri yapmıyoruz. İşlemler sırasında kişisel verileriniz de tamamen koruma altındadır. Garanti verilen değişim işleminde süre 6 ay olarak belirlenmiştir. Uygun rakamlarla en iyi hizmeti isteyenlerin adresi olmayı başaran servisimiz değişim işlemlerinde başarısını müşterilerine kanıtlamaya devam ediyor.

Lg Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Aniden telefonunuzun şarj almadığını veya soketin kırıldığını fark edebilirsiniz. Cihazın teknik özelliklerinden kaynaklanabileceği gibi farklı nedenlerden de oluşabilen bir sorundur. Aslında çeşitli şekillerde belirti veren bu sorunu kullanıcılar erkenden fark etmesine rağmen yine de maliyetten kaçındıkları veya zaman bulamadıkları için servise götürmemeyi tercih eder.

Çalışanlarımız kısa süre içinde bilgi vererek müşterilerimizin yanında değişim işlemini yapar ve hemen cihazı teslim eder. Zaman ayırmanız gereken süre en fazla bir saat kadar olacaktır. Profesyonel bir şekilde yapılan işlemlerimiz garantili olduğundan güven içinde tercih edebilirsiniz.

Lg Şarj Almama Sorunu

Cihazınızın LG marka olması kronik bir sorun olmadıktan sonra olasılığı değiştirmeyeceğinden şarj almama durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Gün içinde yaşanan böyle bir aksilik birçok soruna neden olabileceğinden dolayı şarjınızı kontrol etmeniz ve varsa arıza için servisimize gelmeniz önerilir. Servisimiz şarj almamanın neden olduğunu anlamak için kısa süreli bir değerlendirme yapacaktır.

Ardından hemen işleme alınarak zaman kaybı olmasını engelleyerek cihazınızı teslim ederiz. İlk kez şarj almadığında cihazınızı servisimize getirmeyi ötelememek önemlidir. Aksi durumda zaman kaybetmenize ek olarak daha yüksek rakamları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Garantili şekilde yapılan işlemi uygun maliyetlerle değerlendirmek istediğinizde servisimiz tek adres olacaktır.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Maliyetler parçadan kaynaklı olarak sürekli artmaya devam etse de en son noktaya gelinceye kadar müşterilerimize fark yansıtmamaya çalışıyoruz. Şarj soketi değişimi fiyatı topluca aldığımız yedek parçalardan dolayı daha ekonomik olarak hesaplanıyor. Yoğun talep olmasını da eklediğimizde işçilik için düşük rakamlar alınması yoluna gidiyoruz. Bundan dolayı soket değişimlerinde sorunsuz ve memnun olmuş müşteriler kazanmamız mümkün hale geliyor.

Güvenilir bir servisle çalışmak her konuda gereksinim duyulduğunda önemlidir. Parçaların değiştirilmemesi, bilgilerinizin kopyalanmaması ve okunmaması için servisimizi tercih etmelisiniz. Kampanyalı rakamlarımızın da olduğunu bilerek servisimizi aramalısınız. Her konuda müşteri memnuniyetine değer ve önem vererek hareket ettiğimizi hemen anlayabilirsiniz.

Yorum Yap