1. Ana Sayfa
  2. Genel

Lg g6 Ekran Değişimi fiyatı 379 TL – LG Ekran değişimi Kadıköy

Lg g6 Ekran Değişimi fiyatı 379 TL – LG Ekran değişimi Kadıköy
+ - 0

Lg g6 ekran değişimi hızlı ve profesyonel çözümler sunan telefon servisimiz ile siz de kısa zaman içerisinde ekran sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefonlarda öne çıkan donanımlardan biri olan ekranlar, aldığı darbeler ya da düşme gibi durumlar karşısında çeşitli problemler ile karşı karşıya kalabilir. Alınan darbeler sonucu sadece ekranda kırılma ya da çatlama gibi durumlar meydana gelmez. Aynı zamanda dokunmatik panelde de birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Dokunmatik panelde oluşan arızalar kullanıcıların ekran değişimi yapmasını gerektirse de bazı durumlarda lg g6 dokunmatik ekran değişimi yaptırarak sorunu çözmeye çalışan kullanıcıların da olduğunu söylemek doğru olur. Ancak uzmanları tavsiyesi her zaman komple ekran değişimi yapılmasıdır. Bu şekilde yaşanabilecek birtakım sorunların da önüne geçilmiş olur.

Lg g6 Ekran Değişimi fiyatı 379 TL

Lg g6 ekran değişimi için orijinal ya da orijinale yakın ekranların kullanılması önerilir. Çünkü ucuz ya da yan sanayi ekranlarda daha sonradan çeşitli dokunmatik problemleri ya da ekranda sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Ayrıca lg g6 orjinal ekran fiyatı diğer yan sanayi ekranlara göre biraz pahalı olsa da sonradan istenmedik ekran problemleri yaşamamak için her zaman orijinal ya da orijinale yakın ekran seçeneklerinden birinin tercih edilmesi önemlidir. Yan sanayi ekranlar telefon darbe alma ya da düşme gibi durumlar ile karşılaşmasa bile her zaman sorun çıkarmaya gebedir. Bu yüzden orijinal ekran tercih etmekte her zaman için fayda vardır.

Lg g6 Ekran Değişimi Hizmetinin Aşamaları

Akıllı telefonlarda ekran değişimleri çeşitli sorunlar karşısında zorunlu bir durum olarak görülür. Bazen telefonların ekranları darbe alma ya da düşmeye bağlı olarak hasar görebilir. Bunun yanında dokunmatik panel sorunlara da yine ekran değişimi nedenleri arasında yer alır. Dokunmatik ekranda oluşan aksaklıklar bazen ekranın geniş bir kısmına yayılır, bazen de ekranda çok sık kullanılan alanlar hiçbir şekilde tepki vermez. Böyle bir durumda ekran değişimi ile istenen sonuçlara ulaşmak mümkün olur. Lg g6 ekran değişimi genel olarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca Lg telefonların ekran değişimlerinde verilen hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Ekran değişimi hizmetlerinde Lg telefon modellerinin ekranı 45 dakika içerisinde değiştirilir.
  • Değişim sırasında alanında uzman ve tecrübeli personeller yer alır.
  • Servisler parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimi yapar.
  • Telefonlarda ekran değişimi sırasında bilgiler asla silinmez ve aynı şekilde telefonlar sıfırlanmaz.
  • Değişimin ardında yeni ekranda bazı kontroller gerçekleştirilir ve ekranın sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığına bakılır.
  • Lg telefonlarda ekran değişimi için orijinal ya da orijinale yakın ekranlar kullanılır.
  • Telefonları kargo ile servislere göndererek ekran değişimi yapılabilir. Ortalama 3 iş günü içerisinde kullanıcı telefonunu teslim alır.

Lg g6 Ekran Değişimi Garanti Kapsamında Değiştirilir Mi?

Ekran değişimlerinde garantili hizmetlerden yararlanmak için öncelikle ekranda oluşan arızanın kullanıcı hatası olmaması gerekir. Çünkü üretici firmalar kullanıcı kaynaklı ekran sorunlarında garantili hizmet vermez ve bunun yanında ekran değişimi sonrasında müşteriden ücret talep eder. Ancak ekranda oluşan arıza kullanıcı kaynaklı bir durum değil ise garanti kapsamında ekran değişimi yapılabilir. yine de bu hizmetin üretici firma tarafından sağlanan destek ile yakından alakalı olduğunu söylemek doğru olur. Yani ekran değişimi hizmetlerinde her üretici firma müşterilerine sanıldığı gibi yardımcı olmayabilir ya da ücretsiz ekran değişimi yapmayabilir.

Lg g6 Ekran Değişimi İçin Profesyonel Çözümler

Ekran değişimlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, Lg telefonların tüm arızaları başta olmak üzere ekran değişimlerinde de sizlere hizmet vermektedir. Konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile ekran değişimleri yapan telefon servisimiz, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile çalışarak profesyonel çalışmalar yapar. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile siz müşterilerini güvence altına alan firmamızda siz de benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar bize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekran değişimi öncesinde ya da sonrasında telefonlarınızın hiçbir şekilde sıfırlanmadığını ve içindeki bilgilerinde silinmediğini belirtmek isteriz. Siz de uygun fiyatlar ile ekran eğişimi için kaliteli ve hızlı çözümlerin olduğu telefon servisimize gelin ve ekran değişimlerinizi bizimle yapın.

Yorum Yap