1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Lenovo marka mobil cihaz kullanıcılarının, cihazlarını güvenli kullanabilmeleri ve her türlü servis desteğinin verilebilmesi için hizmet veriyoruz. Lenovo şarj soketi değişimi gibi hassas işleri alanında uzman elemanlarımız ile yapıyoruz. Şarj soketi arızası ile karşılaşanlar, cihazlarını servise verdiklerinde, bilgiler kopyalanır mı, okunur mu ve farklı parça değişimleri yaşanır mı gibi endişeleri vermiş olduğunuz hizmetler sayesinde yaşamıyorlar.

Servisimizde gizli bölüm bulunmamakta ve tüm işlemlerin 7/24 kamera kaydı ile takip edilmesini sağlıyoruz. En önemli husus ise tüm işlemleri müşterilerimizin gözü önünde yapıyor olmamızdır. Yapılan işlemler için garanti veriyor ve hizmetlerimizin güvenilir olduğunu gösteriyoruz.

Lenovo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Lenovo şarj soketi değişimi arıza tespiti sonrasında yapılmaktadır. Uzman elemanlarımız, müşterilerimizin yanında, cihazın şarj soketini, şarj kablolarını kontrol ediyor. Şarj soketinde arıza ya da kırılma gibi durumlar olduğu görüldüğünde, hemen yeni parça ile değiştiriliyor.

Lenovo cihazların zarar görmeden sökülmesi ve parça değişiminin yapılabilmesi için özel ekipmanlar kullanıyoruz. Cihaz içi açıldığında, şarj soketinin tüm bağlantıları ve yapısı kontrol ediliyor. Yeni şarj soketi takıldığında, cihaz kapatılmadan, şarj doldurma yaptığı görüldükten sonra orijinaline uygun kapatma işlemleri yapılarak, sorunları çözmüş oluyoruz.

Şarj soketi için 6 ay garanti veriyor ve garanti süresi içerisinde aynı sorun yaşandığında ücretsiz değişim yapıyoruz. Şarj soketinin arıza yapmasının çeşitli nedenleri vardır. Sıvı teması, kirlenme, fiziksel zorlamaya bağlı kırılma gibi nedenler sayılabilir. Uzman elemanlarımız yaptıkları kontroller ile bu sorunları tespit edebiliyor.

Lenovo Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Lenovo cep telefonu ya da tablet cihazlarda şarj doldurmama sorunu ile karşılaşanlar, servisimize 7/24 ulaşabilirler. Şarj soketi değişimi fiyatı bilgilerini paylaştığımız için müşterilerimiz, telefon modellerine göre işlem ücretinin ne kadar olabileceğini hesaplayabiliyor. Şarj soketinin kırılması gibi nedenlerden dolayı şarj doldurmama sorunlarının giderilmesi işlemleri sırasında, telefonda bulunan bilgiler silinmemektedir.

Şarj doldurmama sorunun çözümü için telefonunu bize teslim eden müşterilerimiz ilk olarak bilgilerim silinir mi diye sormaktadır. Şarj soketi değişim sırasında, telefon işletim sistemi ile ilgili işlem yapmadığımız için veriler silinmemektedir. Şarj soketinin kırılması, şarja takarken aşırı zorlama ya da şarjda iken telefonun sert zemine düşmesi sonucu olabilecektir.

Servisimizde yapılan tüm işlemler garanti kapsamındadır. Garantili hizmetlerimiz ile müşterilerimize en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Müşterinin gözleri önünde işlem yaptığımız için neler yaptığımızı görebiliyor ve sorunlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Şarj soketini değiştirdikten sonra kırılma sorunun yaşanmaması için nelere dikkat edilmesi gerektiğini ayrıntılı olarak anlatıyoruz.

Lenovo Şarj Almama Sorunu

Lenovo marka cihazların tüm modellerinde, şarj almama sorunu farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilecektir. Türkiye genelindeki tüm lenovo kullanıcılarına güvenilir servis hizmeti sunuyoruz. Google haritalarda hizmetlerimiz ile ilgili en yüksek olumlu müşteri yorumlarının yer aldığını tüm kullanıcılar görebiliyor.

Müşterilerimiz, işlemlere ve değişen parçalara garanti verdiğimiz, yanlarında işlem yaptığımız için servisimize güven duyuyorlar. Şarj almama sorununun çözümü için çeşitli testleri sıralı bir şekilde yapıyoruz. Öncelikle lenovo orijinal şarj kablosu ile deneme yapıyoruz. Orijinal olmayan şarj kabloları bazen sorunlar oluşturabiliyor.

Orijinal kablo ile şarj almayan cihazların şarj soketlerini kontrol ediyor, cihazı sökerek, değişim yapıyoruz. Şarj soketi değişiminden sonra tekrar şarj testi yapıyor ve şarj doldurmaya başladığı görüldükten ve müşteriye gösterildikten sonra işlemleri tamamlıyoruz. Şarj sorunu çözülen cihazlar müşteriye hemen teslim ediliyor.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Lenovo şarj soketi değişimi fiyatı bilgilerine ulaşmak isteyenler, servisimize gelmeden de telefonla bilgi alabilirler. Şarj soketi arıza türlerine göre işlem fiyatlarımızın değişebileceğini ve bazı arızaların daha uygun fiyatlara çözülebileceğini belirtiyoruz. Şarj soketinin kırılması, tamamen değiştirilmesini gerektirmektedir.

Tamamen değiştirme işlemlerinde, modele uygun orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriyoruz. Alanında uzman elemanlarımız, tüm parça değişim işlemlerini müşterini yanında yapmakta ve hangi parçanın değiştiğini göstermektedir. Parça değişim fiyatları, lenovo modellerinde birbirinden farklı olabiliyor.

Modele göre belirlenen şarj soketi fiyatlarını her zaman uygun seviyede tutuyor ve müşterilerimize kolay ödeme seçenekleri sunuyoruz. İsteyen kullanıcıları, lenovo cihazlarını kargo ile göndererek, şarj soketinin değiştirilmesini ve şarj almama sorunun tamamen çözülmesini servisimizden isteyebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap