1. Ana Sayfa
  2. Lenovo

Lenovo Ekran Değişimi

Lenovo Ekran Değişimi
lenovo cep telefonu tamiri
+ - 0

Lenovo markası tablet ve masaüstü bilgisayarlarda yakaladığı başarıyı cep telefonu sektöründe ilk başta yakalamış gözüksede daha sonra üstsekmen dediğimiz modelleri pek Özen gösterilmediği için cep telefonu sektöründe başarılı olduğu söylenemez. Modellerin daha çok özellikli ve uygun fiyata satan Lenovo yine de müşterisi memnun edemeyerek masaüstü bilgisayarlara yöneldiğini görüyoruz.

Lenovo Cep Telefon Tamir Servisi

Lenovo cep telefon tamir servisi Kadıköy cep dünyası firma olarak uzman teknisyenleri tarafından Lenovo cep telefonu tamiri hiçbir işlemleriniz gizli saklı ortamda yapılmadan her şey göz önünde ve şeffaf bir şekilde yapılır uzman teknisyenler tarafından testlerden geçerek müşteriye teslim edilir sizde Lenovo cep telefonu tamiri ve Lenovo ekran değişimi işlemlerini ya olmak istiyorsanız Kadıköy cep dünyası için en doğru adres olduğunu söyleyebiliriz.

! FİYATLAR DOLAR KURUNA BAĞLIDIR GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ !

Lenovo Ekran Değişimi Fiyatı Listesi

Cep telefon tamiri gibi cep telefonu ekran değişimi hizmeti de önemli beceri ve bilgi ister Lenovo cep telefonu ekran değişimi maksimum 20 ila 25 dakika içerisinde şimdi bilginiz silinmeden gözünüzün önünde ekran değişimi işlemi gerçekleştirilir. Lenovo ekran değişiminde kullandığımız ekranlar piyasada aa Plas kaliteli de ekranlar takılır. Kullandığımız ekranlar 6 ay garantisi olup 6 ayda işçilik ağrısına sahiptir.

Lenovo Ekran Değişimi Ücretsiz Kargo Hizmeti

Lenovo ekran değişimi ve cep telefonu tamiri işlemlerinde yararlanmak istiyorum bizim yanımıza gelmem duruma gibi durumunuz yok ise sizin için Kadıköy cep dünyası ücretsiz kargo hizmetini devreye sokmaktadır tek yapmanız gereken cep telefonunuzu size en yakın olan PTT kargo şubesine gidip bizim firmamıza göndermelidir firmamıza kargonuz gelir gelmez sizi arayıp telefonunuzun tamir işlemlerini ve ekran değişimi işlemlerini görüntülü olarak izle trip ekran değişimi işlemi sonrası yarım saat sonra tekrar ücretsiz bir şekilde kargoya verelim size geri gönderir siz de bizim bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Kadıköy cep dünyası adresine telefonumu göndermeniz yeterli olacaktır.

Ekran Değişiminde Müşteri Memnuniyeti

firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknisyenler de kendi bünyemizde edip siz değerli müşterilerimize hizmet etmesi için bazı sınavdan geçirilerek sizin hizmetinize sunarız. uzman teknisyenler tarafından cep telefonu tamir ve ekran değişimi yapan firmamız %100 müşteri memnuniyetini sağlayan ve bu amaçla Google’dan hem 2018 yılında hem de 2019 yılında en iyi müşteri memnuniyeti sağlayan firma ödülünü almış bulunmaktadır

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap