1. Ana Sayfa
  2. Blog

Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi
Lenovo Batarya Değişimi
+ - 0

Lenovo cep telefonlarını satın alanlar ilk günlerde, bataryanın 1 -2 gün çok rahat dayandığını görebilmektedir. Uzun süre kullanımlar sonrasında, batarya sorunları yaşanmaya başlanabilecektir. Bataryaların kullanım ömrü tamamlandığında, bataryada şişme ya da şarjın çok hızlı tükenmesi gibi sorunlar görülmeye başlanacaktır. Kullanıcılar, güvenilir servislerde batarya değişimi yaptırmak isterler. Teknik servis olarak hizmet veriyor ve lenovo batarya değişimi işlemlerini, müşterilerimizin yanında yaparak, güvenilir işlemler yaptığımızı gösteriyoruz. Tüm müşterilerimiz, hizmetlerimiz hakkında olumlu yorumlar yaptıkları için Google haritalarında servisimiz güvenilir olarak gösteriliyor.

Lenovo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep telefonu teknik servisi olarak, lenovo akıllı cep telefonu kullanıcılarına her türlü bakım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Batarya değişimi hizmetlerimizin tamamını müşterilerimizin izlediği bir alanda şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Lenovo bataryalarını değiştirdiğimizde, 6 ay garanti veriyoruz. Batarya değiştirme işlemlerimizi, telefon modeline uygun aparatları kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Lenovo akıllı cep telefonlarının batarya değiştirme işlemleri sonrasında, arka kapak kapatma işlemini profesyonel olarak yapıyor ve orijinal yapısına uygun olmasını sağlıyoruz. Her model için üzerinde bulunan batarya ile aynı özellikleri taşıyan batarya çeşitlerini kullanıyoruz. Servisimize gelenlerin gözü önünde batarya değişimi yapıyor, servisimize gelemeyecek olanların telefonlarını kargo ile gönderebileceklerini belirtiyoruz. Batarya değişimi ve tüm işlemler kamera ile takip edilebilen bölümde gerçekleştiriliyor.

Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Lenovo telefonların bataryaları, satın alındıktan sonra yaklaşık 2 yıl sorunsuz kullanılabilmektedir. Telefonun kullanım şekli ve telefondaki uygulamaların kullanım yoğunluğuna göre bataryaların kullanım ömrü değişebilecektir. Her kullanıcı, telefonlarında bazı sorunlar yaşandığını ve telefonun daha yavaş çalışmaya başladığını gördüğünde batarya değiştirme zamanı geldiğini anlamalıdır.

  • Bataryanın hızlı bitmesi,
  • Şarj etme sorununun yaşanması,
  • Bataryada şişme olması,
  • Batarya doluyken bile telefonun aniden kapanması,
  • Şarj seviyesinin birden düşmesi,

Lenovo telefonlarda, batarya değişimi yapılmasına neden olabilecek sebeplerin çoğu, yanlış şarj aletlerinin kullanılmasından kaynaklanabiliyor. Orijinal olmayan şarj aletleri, araç şarj aletleri bataryanın kısa sürede bozulmasına neden olacaktır. Batarya değişimine ihtiyaç duyanlar, servisimizden istediği zaman hizmet alabilir ve telefonunun bataryasını değiştirerek, ilk andaki performansta kullanmaya başlayabilir.

Lenovo Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Lenovo marka akıllı cep telefon modellerinin tümünün batarya değişimini, uzman elemanlarımız ile garantili olarak yapıyoruz. Batarya değişimi fiyatı bilgileri için liste hazırlıyor ve bu listede güncel batarya değişim fiyatlarına yer veriyoruz. Lenovo modelleri için batarya değişim fiyatlarımız, 200 TL civarında olup telefon modeline göre değişiklik gösterebilecektir. Lenovo kullanıcıları, servisimizi telefonlar arayarak, telefon modellerini bildirerek, batarya değişimi fiyatı hakkında bilgi alabilecektir. Stoklarımızda olmayan bataryaları bile hemen temin ediyor ve değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizde, lenovo bataryalarına 6 ay garanti veriyoruz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Batarya değişim işlem süreleri, telefon modellerine göre değişmektedir. Bazı telefonlarda arka kapak kısmı geçmeli olduğu için değişim daha hızlı yapılabiliyor. Lenovo akıllı cep telefonlarında, arka kapak bölümü yapıştırmalıdır ve elle açmak zordur. Servisimizde, özel ısıtma işlemi ve ekipmanlarla arka kapağı açarak değiştirme yapıyoruz. Bunun için lenovo telefonların batarya değişimleri 30 dakika kadar sürebilmektedir. Müşterilerimiz batarya değişimi için telefonlarını teslim ettiğinde, yanımızda durarak, batarya değişim aşamalarını izleyebiliyorlar.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Lenovo akıllı cep telefonu kullanıcıları, batarya değişimi yaptıracakları zaman ilk olarak, bilgiler silinir mi diye sormaktadır. Batarya değişimlerinde, format atmadığımız için hiçbir bilgi silinmeyecektir. Ayrıca, telefondaki bilgiler okunur mu, başka bir yere kopyalanır mı ya da batarya değişimi yapılırken, başka parçalarda değiştirilir mi endişesini bazı kullanıcılar yaşamaktadır. Servisimizde, bu endişelerin yaşanmaması ve müşterilerimizin güvenli hizmet alabilmesi için batarya değişimlerini 7/24 kamera kaydı altında ve müşterilerimizin yanında yapıyoruz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Her kullanıcı, cep telefonu ile ilgili yapılacak servis işlemleri hakkında bazı soruları merak etmektedir. Bu sorular, yapılan işlemler için garanti veriliyor mu, batarya fiyatı nedir, bilgiler silinir mi, bataryanın güvenli ve uzun süre kullanımı için neler yapılmalıdır gibi sorulardan oluşuyor. Servisimizde yapılan tüm işlemler için garanti veriyoruz. Batarya değişiminde bilgiler silinmiyor ve batarya değişim fiyat bilgilerini hazırladığımız tabloda tüm müşterilerimize gösteriyoruz. Telefonda hangi ayarlar yapıldığında, bataryanın daha uzun süre gideceğini de kullanıcılara tek tek gösteriyoruz.

Yorum Yap