1. Ana Sayfa
  2. Blog

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi Hizmeti
Kurye ile Cep Telefonu Tamiri
+ - 0

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimize, Acil Ekran Tamiri (Kadıköy Cep Dünyası) teknik servisi olarak yerinde servis hizmeti başlatmış bulunmaktayız. Akıllı cep telefonlarında herhangi bir problem olduğu zaman bulunduğunuz yere, moto-kurye ya da özel teknik servis aracımızla gelerek kurye ile cep telefonu tamiri hizmeti sağlıyoruz.

Akıllı cihazlarınızın dokunmatik ekranında meydana gelen kırık ya da çatlak sonucu ekranının çalışmaması durumunda, ekran değişimi işlemi gerekmektedir. Fakat, Kadıköy’de bulunan teknik servisimize gelecek durumunuz olmadığı koşullarda sizler için moto-kurye ve özel servis aracımızla kurye ile cep telefonu tamiri ve kurye ile ekran değişimi hizmetimizi başlatmış bulunmaktayız. Hizmetimiz sadece ekran değişimi işlemlerinde değil, cihazınızda meydana gelen tüm sorunlar için geçerlidir.

Yerinde Ekran Değişimi Hizmeti
Yerinde Ekran Değişimi Hizmeti Kadıköy Cep Dünyası

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ‘nde Ücretsiz Arıza Tespiti

Cep telefonlarınızda meydana gelen fakat tanımlayamadığınız haliyle tamir ücretini bilemediğiniz durumlarda Kadıköy’de bulunan teknik servisimize geldiğinizde ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz uzun yıllardır devam etmektedir. Kurye ile ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz de ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden mahrum kalmayacaktır. Servisimizi arayarak, kurye ile cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanarak ücretsiz arıza tespiti yaptırmak istediğinizi beyan etmeniz yeterlidir.

Not: Kurye ile Telefon Tamiri’nde Ücretsiz Arıza Tespiti yaptırmak isteyen müşterilerimizden yalnızca ulaşım bedeli alınmaktadır. Mesafeye göre değişebilecek ulaşım bedelini, müşterilerimiz Google Haritaları kullanarak, tahmini ulaşım bedelini öğrenebilir.

Kurye ile Telefon Tamir Hizmeti Aşamaları

Kurye ile tamir hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için sıraladığımız detaylı hizmet aşamalarını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi'nde Garanti
Serivisimizden Samsung Ekran Değişimi’nde 6 Ay Garanti

1 – Servisimizi Arayın ve Fiyat Bilgisini Öğrenin

0(216) 338 37 72 ya da 0(552) 356 72 72 numaralı telefonlardan servisimizi arayarak, cihazınızın arızasını biliyorsanız tamir ücretini öğrenebilirsiniz. Ekran Değişimi ücretleri kullandığınız modele göre farklılık gösterebileceğinden dolayı web sitemizi incelemenizde fayda vardır.

Cihazınızın arızasını tam olarak bilmiyorsanız, ücretsiz arıza tespiti talep ettiğinizi beyan etmelisiniz. Teknik ekip üyesi arkadaşlarımız yanınıza geldiği zaman, sizlere cihazınızı tamir ettiğiniz takdirde ne kadar fiyatlandırması olduğunu beyan edecektir. Eğer tamir ettirmek istemezseniz sadece sizden ulaşım bedeli talep edilmektedir.

2- Tamir İçin Randevu Alın

Kurye ile tamir hizmeti almak istediğiniz gün,saat ve yer bilgisi için bilgi vermeniz gerekmektedir. Servis aracımızın günlük planı buna göre belirlenmektedir.

3-  Tamir ya da Değişim Hizmeti Gerçekleştirilir

Sizin talep ettiğiniz gün,saat ve yerde cihazınız, servis aracımızla gelen teknik ekip üyesi arkadaşlarımız getirdikleri takım çantasıyla telefonunuzun istediğiniz tüm sorunlarını tamir edecektir.

4- Memnuniyetinizi İfade Edin

Kurye ile tamiri hizmeti aldıktan sonra, memnun kalıp kalmadığınızı bizi tercih etmek isteyen ve haliyle araştıran müşterilerimize yardımcı olabilmek için görüş ve önerilerinizi paylaşın. Başta Google Haritalar olmak üzere, internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden memnuniyet derecelendirmesi yapabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap