1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Konya Ekran Değişimi

Konya Ekran Değişimi
+ - 0

Konya ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Konya ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılarak sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimleri için kargo ücretleri firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları Konya garantili ekran değişimi ile kısa sürede oradan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Konya

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için hemen telefon servisimize gelin ve sizler de alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile değişim hizmeti alın. Servisimizde tüm iPhone ekran değişimleri sırasında orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Konya garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ve ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Konya

Samsung telefonların ekran değişimleri için siz müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri ilk gün ki performansına geri döner.

Servisimizde ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin sonunda ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Konya

Xiaomi ekran değişimi için sizler de telefon servisimize gelin ve hızlı ve güvenilir çözümlerin tam ortasında yer alır. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Bu nedenle sizler de garantili ekran değişimi Konya ile ekran sorunlarınızı çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Bunun ardından herhangi bir sorun gözükmediği anlaşılırsa telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Konya

Huawei ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Sizlerin de onayı alındıktan sonra herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir.

 

Yorum Yap