1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Kocaeli Ekran Değişimi

Kocaeli Ekran Değişimi
+ - 0

Kocaeli ekran değişimi ile alanında uzman ve deneyimli bir kadro sayesinde kısa zamanda istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına kavuşur. Siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Kocaeli ekran değişimi ile sizler de aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve bu sayede ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından değişimler yapılır ve telefonlarınız tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri de tamamen firmamız tarafından karşılanır. Garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Kocaeli garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile giderebilir ve ekranlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kocaeli

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile hızlı ve profesyonel çözümler elde edin. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişiminin hemen ardından ise yeni ekranlarınızda birtakım testler gerçekleştirilir. Bir sorun gözükmediği taktirde telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Kocaeli

Samsung telefonların ekran değişimlerini garanti kapsamında yapan teknik servisimiz, hızlı ve kaliteli çözümleri ile sizleri güvence altına alır. Bu nedenle telefon ekranlarınızda meydana gelen çatlak, kırık, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Kocaeli garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Kocaeli

Xiaomi ekran değişimi için alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet veren servisimizde, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile işlem yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan kişisel verileriniz asla zarar görmez.

Telefon servisimizde ekran değişimleri sonrasında gerekli tüm kontroller yapılır ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bu şekilde yapılan değişim sayesinde telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Kocaeli

Huawei garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile değişim hizmetleri alın. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de garantili ekran değişimi Kocaeli ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa teslimat gerçekleştirilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

 

Yorum Yap