1. Ana Sayfa
  2. Blog

Kırık iPhone 8 Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 8 Ekran Değişimi Kadıköy
+ - 1

Kırık iPhone 8 ekran değişimi Kadıköy ilçesinde telefon tamir ve onarımı konusunda geniş yelpazede hizmet veren firmamız ile telefonlarınızda ortaya çıkar ekran sorunlarını en kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Firmamız, tüm müşterileri için bünyesinde yer alan teknolojik ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi, iç ekran değişimi ve dokunmatik panel değişimi gibi hizmetler sunar.

İç ekran değişimi başta olmak üzere telefonlarda yaşanan tüm ekran problemleri kısa zaman içerisinde giderir ve sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi hizmeti verir. Siz de bu hızlı hizmetten faydalanmak ve aynı zamanda telefonlarınızın uzman ellerde ekran değişimi yapılmasını istiyorsanız, hemen servisimize gelebilir ya da kargo ile telefonunuzu bize göndererek ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel Personel Kadrosu İle Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone 8 ekran değişimi Kadıköy bölgesinde sunduğu hizmetler öne çıkan bir servis olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, telefon tamiri ve onarımı konusunda müşterilerine yardımcı olur. İsteğe bağlı olarak müşteri adresinde ekran değişim hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda kargo hizmeti ile de ekran değişimleri yapmaktadır. Telefonunuzu kargo ile bize gönderebilir ve uzman ellerde ekran değişiminin yapılması ardından tekrar kargo yolu ile teslim alabilirsiniz. Pek çok konuda avantajlı hizmetleri ile öne çıkan firmamız ile sahip olacağınız diğer avantajlar aşağıdaki gibidir;

  • Deneyimli ve tecrübeli personeller
  • Yedek parça ve işçilik konusunda 6 ay garanti hizmeti
  • Müşteri adresinde ve kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmetleri
  • Orijinal ve orijinali yakın ekran seçenekleri ile ekran değişimi
  • Ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucu desteği
  • Ekran değişiminde son sistem ekipman ve donanımlar

iPhone 8 Revize Ekran Problemleri

Ekran değişimi konusunda kullanıcılar olarak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Telefon ekranınızı değiştirmek istediğinizde telefonunuza takılan ekranın revize bir ekran olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bazı servisler, başka telefonlardan çıkan ekranları telefonunuza takmak isteyebilir. Ancak firmamız ile kesinlikle böyle bir sorun yaşamaz direkt olarak sıfır orijinal ya da orijinale yakın ekranlar ile hizmet alırsınız. Ayrıca ekran değişimi siz müşterilerimizin gözü önünde yapılır ve akılda soru işareti yaratacak durumlar söz konusu olmaz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. İstanbul Üniversitesinde pazarlama dersinde bugün sizin videoları izletti hoca :))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.