1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Kırık iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

İphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL-Kadıköy Telefon ve EkranTamiri

Kırık iPhone 7 Plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinde hizmet üreten firmamız, telefonlarda meydana gelen tüm arızaların tamirinde ve onarımında etkin çözümler sunan bir firmadır. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmasının yanında hızlı ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkar. Müşterilerine her zaman deneyimli ve tecrübeli personel kadrosuyla hizmet verir ve teknoloji ile iç içe çalışmaları ile son sistem ekipman ve donanımları bünyesinde bulundur. Profesyonel bir çerçevede ekran değişimi hizmetleri veren firmamız, telefon ekranlarında yaşanan problemleri en kısa süre içerisinde çözüme ulaştır.

Sadece dokunmatik değişimi konusunda hizmet almak isteyen müşterilerimiz için de uygun çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca iç ekran değişimi ve dış cam değişimi gibi konularda da müşterilerine yardımcı olan firmamız, hem hızlı hem de profesyonel çözümleriyle müşteri adresinde dahi hizmetler vermektedir.

Müşteri Adresinde Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone 7 Plus ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde hizmet veren bir telefon servisi olarak hizmeti müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Bizimle telefonlarda yaşadığınız tüm arızalarda tamir ve bakım hizmetleri alabileceğiniz gibi aynı zamanda ekran değişimi hizmetleri de alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizi arayarak adres bilgilerinizi bırakmak ve bunun ardından bulunduğunuz yere kadar gelerek sizlere hizmet sunmamıza sağlamanızdır. Firmamız ile iletişime geçmeniz ardından servis çalışanlarınız derhal bulunduğunuz bölgeye yönlendirilecek ve telefon arızalarınız giderilecektir. Bunların yanı sıra firmamız ile çalışarak pek çok avantajlı hizmetten faydalanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz avantajlı hizmetler şu şekildedir;

  • Deneyimli ve tecrübeli personel kadrosu
  • Teknolojik ekipman ve donanımlar ile ekran değişimi
  • Sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi hizmeti
  • Dış cam ve sadece ön cam değişimi Hizmetleri
  • Kargo gönderimi ile profesyonel ekran değişimi hizmeti
  • Orijinal ya da orijinale yakın ekran seçenekleriyle ekran değişimi hizmetleri
  • Yedek parça ve işçilik için 6 ay Garanti hizmeti
  • Telefonlarda yaşanan tüm arızalar için tamir ve onarım hizmeti

iPhone 6 Ekran Değişimi Sonrası Açılmıyor

Telefon ekranlarında yaşanan kırılma ve çatlama gibi durumların ardından ekran değişim yapmak isteyen pek çok kullanıcı, telefonlarının ekranında değiştirilmesinin hakkında çeşitli problemler ile karşı karşıya kalır. Bunlardan biri de ekran değişimi sonrası telefonun açılmamasıdır. Bunun pek çok farklı nedeni olabilir. Ekran değişimi sırasında zarar verilen ya da  yanlış takılan bir parça bu duruma sebebiyet verebilir. Ancak firmamızdan alacağınız hizmetlerde bu tür sorunlar yaşamaz ve tüm hizmetler gözünün önünde yapılır. Ayrıca firmamız, ekran değişimi sonrasında yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi ile hizmet eder.

Yorum Yap

Yorum Yap