1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Kadıköy

İphone 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 169 TL-İPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6s Plus ekran değişimi Kadıköy bölgesi ve çevresinde yerinde hizmetler sunan firmamız sayesinde bulunduğunuz yerden hiç kıpırdaman telefon tamir ve onarım hizmetleri alabilirsiniz. Firmamız, tüm müşterilerine adres tamir ve bakım onarım hizmetleri sunar ve bunun yanında ekran değişimi konusunda da yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırılma, çatlama ve dokunmatik arızası gibi durumlarda bizi tercih edebilir ve sizlere yerinde sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Dokunmatik değiştirme ya da ekran değişimi gibi sorunlarınızda bizimle iletişime geçebilir ve en kısa sürede güvenilir hizmetler alabilirsiniz. Servis bünyemizde yer alan çalışanlarımız konusunda uzman çalışanlar olması nedeniyle ekran değişimlerinde telefonlarınıza hiçbir zarar gelmez ve bunun yanında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizin gözünüz önünde olur ve bunun akabinde aklınızda soru işareti yaratacak durumlar meydana gelmez.

Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmetler İçin Kadıköy Ekran Değişimi
iPhone Orjinal Olmayan Ekran Sorunları

Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmetler İçin Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone 6s Plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinin telefon tamir ve arıza konusunda öne çıkan firmaları arasında yer alır. Müşterilerine her zaman deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, ayrıca son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet verir.  Bunun yanında hızlı ve kaliteli hizmetler sunar ve sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde iç cam değişimi, dokunmatik panel değişimi ya da ekran değişimi yapar. Firmamızın müşterileri için sunduğu avantajlar şu şekildedir;

  • 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran değişimi
  • Kargo hizmeti ile ekran değişimi
  • Müşteri adresinde ekran değişimi
  • Alanında uzman personel kadrosu
  • 6 ay işçilik ve yedek parça garantisi
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran alternatifleri

iPhone Orjinal Olmayan Ekran Sorunları

Telefon ekranlarında yaşanan kırılma, çatlama ve dokunmatik panel sorunlarında ekran değişimi her zaman için zorunlu olarak görülür. Bunun sonucunda ise kullanıcılar telefonlarında ekran değişimi yaparlar, ancak ucuz ve kalitesiz ekranlar daha sonra sıkıntı çıkarabilir. iPhone orijinal olmayan ekran sorunları yaşamamak için siz de bize gelebilir ve bizimle hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonra 6 ay garanti işçilik ve yedek parça garantisi veren firmamız, işlemlerin ardından sizlere telefonlarınızı kontrol ederek teslim eder ve bizimle bu sorunlar yaşamazsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Xiaomi redmi note 4x ekran değişimi fiyatı ne kadar acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir