1. Ana Sayfa
  2. Blog

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy
+ - 0

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy ve çevresinde lider olan firmamızda gerçekleşmektedir. Akıllı telefonlarda sık sık yaşanan dokunmatik panel ya da ekran kırılması gibi problemler, telefonları tamamen kullanılmaz hale getiriyor. Özellikle dokunmatik panel problemleri farklı noktalara temas edilmesi ya da uygulamaların kendi kendine açılıp kapanması gibi sorunları ön plana çıkarıyor. Bunun sonucunda ise dokunmatik değişimi ya da ekranın tamamen değiştirilmesi gibi çözüm yollarına gidilmesi gerekiyor.

Ekran değişimi ve diğer telefon arızalarında deneyimli personel kadrosu ve son sistem ekipman ve donanımları ile hizmet sunan firmamız, müşterilerinin yaşadığı ekran problemlerine hızlı ve profesyonel çözümler sunuyor. Bunun yanında ekran değişimi firmamız tarafından oldukça güvenli bir şekilde gerçekleştirilir ve işlemler sırasında telefon içerisinde bilgiler asla kaybolmaz.

Kadıköy Ekran Değişimi ile Uygun Fiyatlar

Kırık iPhone 6s Ekran Değişimi Kadıköy Müşterilerine hizmet sunan firmamız, telefonlarda meydana gelen tüm arızaları gidermek konusunda oldukça etkili çalışmalar gerçekleştiren firmalar arasında yer alır. Bunun yanında iPhone 6s ekran değişimi hizmet veren firmamız, telefon ekran fiyatları konusunda gayet uygun fiyat aralıkları ile çalışmalarını sürdürür. Piyasa genelinde bütçe dostu hizmetleri ile tanınan firmamız sayesinde siz de telefon ekranlarınızın değişimini oldukça uygun fiyat aralıklarında değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra firmamızın müşterileri için sunduğu ayrıcalıklı hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • iPhone 6s telefonlarınızın ekranları sadece 15 dakika içerisinde değiştirilir.
  • Ayrıca kargo ile telefonunuzu firmamıza göndererek de ekran değişim hizmeti alabilirsiniz.
  • Apple iPhone 6s orijinal ekranın yanı sıra orijinale çok yakında ekran alternatifleri bizzat firmamız tarafından tedarik edilir.
  • Ekran değişiminde kullanılan parçalar ve işçilik 6 ay garantimiz altındadır.
  • Ekran değişimlerini müşterilerimizin gözü önünde yapar ve bu şekilde akılda soru işaretleri bırakmayacak şekilde hizmet sağlarız.

iPhone İç Ekran Kırılması

Telefon servisimiz ile sadece dokunmatik değiştirme ya da ekran değiştirme gibi hizmetler değil, bunların yanı sıra iç ekran değişim hizmeti de alabilirsiniz. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kırılan iç ekranlarınızın firmamız tarafından deneyimli personeller ile hızlı ve güvenilir bir şekilde değiştirilir ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap