1. Ana Sayfa
 2. Blog

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy
+ - 4

Kırık iPhone 6 Plus ekran değişimi Kadıköy bölgesinde ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız ile siz de deneyimli ve tecrübeli elemanlar ile çalışabilir ve telefonlarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. Telefonlarınızın ekranlarında yaşadığını kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel arızaları için hemen bize gelin ve sizlere profesyonel bir çerçevede yardımcı olalım.

Telefon ekran fiyatı konusunda her zaman müşterilerine yardımcı olan servisimiz ile siz de uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yapabilir ve yaşadığınız sorunlardan en kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken telefonunuzu bize getirmek ya da adresinizi bize bildirerek yerinde hizmetler vermemizi sağlamaktır. Firmamız müşteri adreslerinde de ekran değişim hizmetleri vermektedir.

Profesyonel Hizmetler ile Avantajlı Ekran Değişimi

Kırık iPhone 6 Plus ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümlerle yardımcı olan telefon servisimiz, sadece 15 dakika içerisinde telefonlarınızın ekranını değiştirir ve sizlere her aşamada profesyonel hizmetler sunar. Bunun yanında telefon servisimiz, ekran değişimi dışında telefonlarınızda yaşadığınız tüm problemler için sizlere yardımcı olur. Sektörde öncü bir konumda olan servisimiz, tüm tamir ve onarım işlerini de bizzat kendisi gerçekleştirmektedir. Siz de firmamız aşağıda yer alan avantajlarda faydalanabilirsiniz.

 • Deneyimli ve tecrübeli personel kadrosu
 • Kargo hizmeti ile ekran değişimi
 • Orijinal ve orijinale yakın ekran alternatifi
 • Yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi
 • Tüm telefon arızalarının onarımı ve tamiri
 • Hızlı ve güvenilir hizmetler

iPhone Ön Cam Değişimi Hizmetleri

Telefon servisimiz ile oldukça uygun fiyatlarda ön cam değişimleri de yaptırabilirsiniz. Kırılan ya da çatlayan ön cam değişimlerinde uygun fiyatlar sunan firmamız, ayrıca sadece ön cam değişimi değil, bunun yanında dokunmatik panel değişimleri de yapmaktadır. Firmamız ile hızlı ve kaliteli hizmetlere sahip olmak için hemen bizi arayın ve sizlere en kısa süre içerisinde etkili hizmetler sunalım. Ayrıca isterseniz telefonlarınızı bize getirebilir, isterseniz de ikamet ettiğiniz konuma kadar gelerek ekran değişimlerinizi olduğunuz yerde yapabiliriz.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Blog sayfanız bir çok teknoloji sitesinin blog sayfasıyla yarışır gerçekten.

 2. Ekranımda pembe çizgi oluştu sebebi nedir sorun nasıl çözülür kullandığım cihaz iphone x

 3. youtubeden aygüzel kullanıcı adı ile izliyorum yorum atıyorum abii

 4. Ekran değişimi için vazgeçilmez adresim. Adını vermek istemediğim bir şirket sahibiyim sürekli yerinde ekran değişimi yaptırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.