1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Kilis Ekran Değişimi

Kilis Ekran Değişimi
+ - 0

 

Kilis ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve bunun yanında değişimler son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Tüm değişimler sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez
  • Bunların yanı sıra değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde yapılır.

Kilis ekran değişimi sayesinde aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Kilis garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de servisimizde ücretsiz destek sunulduğunu söylemek isteriz.

iPhone Ekran Değişimi Kilis

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve profesyonel çözümler sunan servisimiz, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında alanında uzman ekibi ile orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanarak hizmet verir. Tabi tüm ekran değişimleri ise steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Kilis garantili ekran değişimi sayesinde tamamen ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Değişim sonrasında meydana gelen ekran sorunları için de ücretsiz destek verdiğimizi belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Kilis

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin göz önünde olur.

Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca değişim ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Xiaomi Ekran Değişimi Kilis

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak, ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Kilis ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Kilis

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizlere hizmet verir. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de ekran değişimi ardından kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

 

Yorum Yap