featured

Kayseri ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve bunun yanında servisimizde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ayrıca tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kayseri ekran değişimi ile sizler de aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve sorun yaşadığınız ekranlarınızı değiştirebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından telefonlarınız yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında garantili ekran değişimleri sunulan firmamız, sizler her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de Kayseri garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kayseri

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranlarınızda çeşitli test ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması halinde sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Teslimat öncesinde sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kayseri

Samsung ekran değişimi konusunda alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmak istiyorsanız, hemen telefon servisimize gelin. Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de Kayseri garantili ekran değişimi ile kısa süre içerisinde telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde Samsung ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Bunun ardından gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kayseri

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir ekiple yapılır. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan servisimiz, Huawei ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de garantili ekran değişimi Kayseri sayesinde telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında giderebilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Kayseri

Huawei ekran değişimi hizmetleri için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamızda, tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller gerçekleştirilir ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap