featured

 

Kastamonu ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimizde her zaman son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bu şekilde cihazlarınız için en uygun ortam oluşturulmuş olur. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da kaybolmaz.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Ayrıca değişimler sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yapılan işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kastamonu ekran değişimi hizmetleri siz müşterileri için kargo yoluyla da değişim hizmetleri sunar. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile telefonlarınız tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan değişimlerde tüm kargo ücretleri firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri Kastamonu garantili ekran değişimi ile çözebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kastamonu

iPhone ekran değişimi konusunda siz müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan teknik servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Kastamonu garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kısa zaman içerisinde giderebilir ve bunun yanında teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kastamonu

Samsung ekran değişimi için hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, daha fazla beklemeden hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede Samsung ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner. Arıca ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de garantili ekran değişimi Kastamonu ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kastamonu

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında gerçekleştirilir. Bu sürenin sonunda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalara değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Kastamonu

Huawei ekran değişimi için sizler de telefon servisimize uğrayın ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim yapan firmamız, sizlere orijinale en yakın ekranlar yardımcı olur. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonucunda ekranlarınızda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Yorum Yap

Yorum Yap