1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Kars Ekran Değişimi

Kars Ekran Değişimi
+ - 0

Kars ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri için marka ya da model fark etmeksizin her zaman orijinale en yakın ekranlar ile işlem yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki haline geri döner. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kars ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda kısa sürede ekran değişimleri yapılır ve bunun ardından tekrar kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra ekran değişimleri garantili olarak gerçekleştirilen firmamızda, hızlı ve güvenilir çözümler sunulur. Sizler de Kars garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimleri yaptırabilir ve ekranlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kars

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de bir an önce telefon servisimize uğrayın ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kalıcı çözümler getirin. iPhone telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapar. Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan teknik servisimiz, sizlere hızlı ve güvenilir çözümlerin kapılarını aralar. Bu nedenle sizler de Kars garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları giderebilir ve aynı zamanda teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kars

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Kars ile gidermeniz mümkündür. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır.

Diğer yandan telefon servisimiz Samsung ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlanır. Bunun ardından ise ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrası sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kars

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize uğrayın ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştıralım. Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve değişimler sizlerin gözü önünde yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda beyaz nokta ve sarı leke gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez. Ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız birtakım testlerle kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Kars

Huawei ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen servisimize gelin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın. Teknik servisimizde Huawei ekran değişimleri uygun fiyatlı çözümlerin yanı sıra orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Ekran değişimi sonrasında ise telefon ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

 

Yorum Yap