1. Ana Sayfa
  2. Blog

Kadıköy Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamir Servisi

Kadıköy Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamir Servisi
kadıköy cep telefonu tamir servisi
+ - 0

Kadıköy cep telefonu tamir servisi olarak bildiğimiz kadarıyla Kadıköy ilçesi şüphesiz ki İstanbul’un en güzel ve en işlek ilçelerinde başında yer almaktadır. Son zamanlarda bu güzel ve nadide ilçe adde ta cep telefonu tamir merkezi haline gelmiştir. İşte bu cep telefonu tamir servislerinde en güvenilir ekran değişimi merkezi olarak göze çarpan Kadıköy cep dünyası firmasıdır. Servisimizde başlıca yaptığımız işlemler ekran değişimi, kasa değişimi, Şarj söketi değişimi, batarya değişimi, nant değişimi gibi tamir işlemlerini yapıyoruz.

Kadıköy cep telefonu tamir servisi

Kadıköy cep dünyası firma olarak Kadıköy ve çevresinde yaşanan öğrencilerimizin destek çıkıyoruz. Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi işlemleri içinde duyarsız kalmadık ve aşağıda belirtiğimiz kampanyayı devreye koyduk.

kadıköy cep telefonu tamir servisi

Öğrencilere ekran değişiminde %10 indirim kampanyası

Öğrencilik zor bir durum bu durumu aşmak için bir çok öğrenci hem okur hemde çalışmak zorunda kalır. Ancak durumu düzeltir ama hesapta olmayan bir durum ile karşı karşıya kalınca bütün hesaplar alt üst olur. Yine durumu düzelmek için bir kat daha fazla çalışır. Kadıköy cep dünyası firma olarak öğrencilerin ekran değişimi işlemlerinde ekstra %10 indirim uygulanacaktır. Firma olarak servis verdiğimiz marka ve modeller alttaki yazımızda paylaştık.

İphone cep telefonu tamiri ve ekran değişimi servisi

Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi servisi olarak Kadıköy altı yolda hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün başarılarına bir yenisini eklemeye devam ediyoruz.

iPhone ekran değişimi hizmeti ile 2018 verilerine göre en çok iphone ekran değişimi yapan firma olarak rakiplerimize fark atarak size daha hizmet vermek için her zaman yaptığımız işlemleri bir önceki den daha iyi nasıl yaparız düşüncesiyle yola çıkıyoruz

Son zamanların en popüler cep telefonu markası olan Apple piyasaya sürdü. Modellerle bu işin çitasını baya bir yükseğe doğru çıkartarak rakiplerine karşı elini güçlü tutuyor.

Kadıköy cep dünyası firması olarak iphone cep telefonu tamiri ve iphone ekran değişimi işlemleriyle bu markanın aa plus kalitedeki ekran ve parçalarını kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet veriyoruz.

Konum bilgisi almak için tıklayanız.

Cep telefonu tamir servisi olarak alttaki video’muzda anlatamaya çalıştık 

Yazar Hakkında

Yorum Yap