1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

İzmir Ekran Değişimi

İzmir Ekran Değişimi
+ - 0

İzmir ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda karşılaştığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında alanında uzman bir ekip ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında marka ya da model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

İzmir ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve bu şekilde de ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize kargo ile ulaşan telefonların ekran değişimleri kısa süre içerisinde tamamlanır ve ardından kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra garantili ekran değişimleri yapan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları İzmir garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İzmir

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden telefon servisimize gelin. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerinin yanı sıra sizleri güvence altına alır. Sizler de İzmir garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi İzmir

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile sizlere yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet sunar. Samsung orijinale en yakın ekranların kullanıldığı değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde sonuçlanır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi İzmir

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile değişim hizmetlerimizde dahil olun. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Xiaomi telefonlarınızın ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testler ve kontrollerden geçirilir. Yapılan kontroller sonucunda ekranınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi İzmir

Huawei telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumları sizler de garantili ekran değişimi İzmir ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında teknik servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik hizmetler sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Diğer yandan servisimiz Huawei telefonların ekran değişimlerini her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapar. Ayrıca ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz. Bunların yanı sıra tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

 

Yorum Yap