1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

İstanbul Ekran Değişimi

İstanbul Ekran Değişimi
+ - 0

İstanbul ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumların kısa sürede üstesinden gelebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimizde ekran değişimleri her zaman için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

İstanbul ekran değişimi hizmetleri kapsamında aynı zamanda kargo ile telefonlarınızı servisimize göndererek değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri yollanır. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Bu nedenle sizler de İstanbul garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmeti alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İstanbul

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen servisimize gelin ve sizler de sektörün en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile karşı karşıya kalın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Ayrıca ekran değişimi için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerden geçirilir ve eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında mutlaka sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi İstanbul

Samsung telefonların ekran değişimlerinde sizlere garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de İstanbul garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişim gerçekleştirilir ve ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır ve bunun ardından ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi İstanbul

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, her zaman güvence altında hizmetler sunar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi arızaları garantili ekran değişimi İstanbul ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet veren telefon servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar ortaya çıkmaz.

Huawei Ekran Değişimi İstanbul

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, ekran değişimi için orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra Huawei telefonların ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Servisimizde ekran değişimleri hem uygun fiyat aralıkları hem de kaliteli çözümler ile sizlere sunulur. Bu nedenle sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

 

Yorum Yap