1. Ana Sayfa
  2. Blog

İphone X Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone X Arka Cam Değişimi Kadıköy
+ - 1

İphone X arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde kırılmış olan telefon ekranınızı ilk günkü kadar kaliteli bir konuma ulaştırmaktayız. Öyle ki telefon camları en az ekranları kadar önemli bir konuma ulaşmış durumda. Bu noktada da İphone x marka cihazınızdaki ekran çatlamaları ve cam kırılmaları işlemlerinde titiz bir yol izlemekteyiz.

Sadece ön cam değişimi yapmamaya özen gösteren ekibimiz, ön cam değişimlerinin verimli olamayacağına inanmaktadır. Bu sebepten dolayı da tamir işlemlerimizde detaycılığa yoğunlaşıp en iyisini ortaya çıkartacak sonuçlara odaklanırız. Bu da gerçekten de kaliteli bir sunum ayrıcalığını ortaya çıkarmış olur. Her işlemi belli bir sistem üzerinden aktarmakta olan ekiplerimiz sayesinde de detay bir sonucu rahatlıkla değerlendirmeyi başarmış olacağız.

Bölgenin En Verimli Telefon Tamiri Firması

İphone x arka cam değişimi Kadıköy ile eş zamanlı olarak gelecek randevu taleplerine göre İstanbul’un her ilçesine de bakım onarım işlemleri gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu konuda öncelikle almış olduğumuz telefonları bizim bakım onarım masamızın üzerine monte eder, ince minyatür aletlerimiz yardımıyla da arka cam değişimini gerçekleştiririz. Birçok gelen vakada da düşme sonucunda kırılan ekranların onarımı gerçekleşmekle birlikte, telefonun ana kart ve bütün detayları da hasar almış mı gözden geçirilir. Burada sizin karşınıza sürpriz bir ek onarım düzeni kesinlikle çıkmaz. Her zaman müşterilere bilgi akışı sağlayarak aktarılan işlemlerin tamamını verimli sonuçlara ulaştırabilmekteyiz.

İphone X Arka Cam Değişimi Sonrası Açılmıyor

Gerçekleştireceğimiz tüm işlemler neticesinde ekran değişimi fiyat seçeneklerimiz de her daim her kesime hitap edecek uygunluklara sahip olmaktadır.

Bu kapsamda da firma olarak benimseyip aktarmaya özen gösterdiğimiz hizmetler de şu şekildedir;

6 aylık işçilik ve yedek parça garantisi sunumu

İstanbul’un her bölgesine araç gönderip bizzat gözünüzün önünde işlemleri gerçekleştirme

Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirimler sunma

Orijinale yakın bir ürün takviyesiyle işlem gerçekleştirme

Türkiye’deki her bölgeye kargo yöntemiyle de hizmet sunuyoruz. Bunun için görüntülü sohbet eşliğinde yapmakta olduğumuz hizmetleri de takip altına alma şansınız olacaktır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Garantili ekran değişimi mi yapıyorsunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.