1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Telefonumda Titreme Var Görüntü Yok Sorunu

iPhone Telefonumda Titreme Var Görüntü Yok Sorunu
+ - 0

iPhone telefonumda titreme var görüntü yok sorunu telefonların kullanılmaz hale gelmesine neden olan bir problem olarak karşımıza çıkar. Genelde yazılımsal olarak yapılan yanlış uygulamalar, iPhone ekranlarında titreme ve bunun yanında görüntü kaybına neden olur. Kullanıcıların çok sık yaşadığı iphone titreme sorunu aynı zamanda ekranda farklı problemlerin de ortaya çıkmasına neden olur. Çözüm konusunda ise birtakım uygulamalar zaman zaman işe yarayabilir. Yazılım kaynaklı sorunlarda telefonun baştan restore edilmesi çözümlerden biridir. Ancak donanım kaynaklı bir soru  meydana gelmiş ise çözüm parça ya da ekran değişimini gündeme getirebilir. Ekran değişimi kullanıcıların kendi imkanları ile gerçekleştirebilecekleri bir sorun olmadığı için deneyimli be uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Ayrıca kullanıcıların parça ve ekran değişimlerimi hiçbir zaman kendilerinin yapmaması ve profesyonel bir yardım alması tavsiye edilenlerin başında gelir.

iPhone telefonumda titreme var görüntü yok sorunu İçin ilk olarak yapılması gereken sorunun neden kaynaklandığını bulmak ve çözüm yolunda buna göre hareket etmektir. Ortaya çılan sorunun nedenleri bilinirse çözüme ulaşmak her zaman için daha kolaydır. iPhone telefonlarda ekran titremesi problemi genel olarak DFU modu işe restore işlemi yapılması olarak gösterilir. Pek çok kullanıcı bu mod ile restore ettiği telefonunda benzer sorunlar yaşamakta ve bunun ardında telefon ekranları nerdeyse kullanılmaz hale gelmektedir. Böyle bir sorun karşısında ise yapılması gereken bazı uygulamalar bulunur. Şimdi ekran titremesinin olduğu bir telefonda neler yapılması gerekir? Detaylı bir şekilde inceleyelim ve bu sorunu çözme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

iPhone Telefonumda Titreme Var Görüntü Yok Sorunu İçin Kesin Çözüm

iPhone telefonların kronik sorunlarından biri hangisidir derseniz, sizlere özellikle iPhone 6 ve 7 modellerinde öne çıkan titreme sorunlarından bahsedebiliriz. Hatta bu konuda pek çok kullanıcının birçok forum sitesi ve sosyal platformda iphone 7 ekran titremesi çözümü gibi başlıklar ile çözüm aradığını ve neler yapması gerektiğini öğrendiğini de görmek mümkündür. Telefonların kullanımında olumsuz süreçlerin ortaya çıkmasına neden olan bu durum, aynı zamanda çözüm üretilmediği sürece istenmedik problemlerin de meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle yaşanan soruna bir an önce çözüm bulmak önemli bir husustur. Şimdi, iPhone telefonlarda titreme problemi nasıl giderilir? Daha yakından göz atalım.

  • iPhone ekran titremesinin çözüm aşamasında öncelikle yapılması gereken iPhone’u birkaç kez restore etmektir. Bu restore işlemi 4 ya da 5 defa yapılabilir.
  • Belirtmiş olduğumuz sayıda restore işleminden sonra telefon kapatılır ve tekrar açmadan en az 12 saat kadar dinlendirilir. Bu süre 24 saate kadar da çıkarılabilir.
  • Dinlenme süresinin ardından orijinal şarj aleti olmak kaydıyla telefon şarja takılır ve aynı şekilde açılmaz. Yaklaşık olarak 6 saat kadar telefonun şarj olması sağlanır. Bu sırada telefonu bir miktar ısınması normaldir.
  • Telefon 6 saat kadar şarj edildikten sonra açılabilir. Bu şekilde tekrar açılan telefonda ekran titremesi ortadan kalkar. Ekran titremesi sorunları için oldukça başarılı sonuçların elde edildiği bu yöntem eksiksiz bir şekilde uygulandığında sorun ortadan kalkacaktır.

Sırayla anlatmaya çalıştığımız bu yöntem ekran titremesi ve görüntü yok sorununu çözüme ulaştırma konusunda etkilidir. Siz de yaşadığınız bu soruna kendi imkanlarınız ile çözüm getirmek için yukarıda yer alan bu yöntemi deneyebilirsiniz.

iPhone Telefonumda Titreme Var Görüntü Yok Sorunu İçin Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Sektörde iPhone telefon arızalarının çözümünde önemli bir konumda yer alan firmamız, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresidir. iPhone modellerinde sık sık görülen ekran titremesi sorunları için konusunda uzman personel kadrosu ile hizmet verir. Ayrıca detaylı bir inceleme yapan ve bunun ardından tamir aşamasına geçen firmamız, hem donanım hem de yazılım kaynaklı sorunlar için çözüm üretme kabiliyetine sahiptir. Ekran değişimine kadar giden süreçte müşterilerine yardımcı olan ile siz de iPhone telefonlarınızdaki titreme sorunlarını giderebilir ve bizimle en kısa süre içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Firmamız, siz müşterilerine parça ve işçilik garantili hizmetleri ile öne çıkar ve bunun yanında her zaman kalıcı çözümler sunar. Siz de hemen firmamıza gelin ve kaliteli hizmetlerimizi yakından görün.

Yorum Yap