1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi
+ - 0

iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi servimiz bünyesinde konusunda uzman ve deneyimli çalışanlar eşliğinde yapılır. iPhone 7 ve sonraki modellerde kullanılmaya başlanan taptic engine titreşim motoru, bazen telefonların darbe almasına bağlı olarak hasar görebilir. Böyle bir durumda yapılması gereken ise titreşim motorunun değiştirilmesidir. Teknik servisimiz siz müşterileri için taptic engine titreşim motoru değişiminde hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Servisimizde gerçekleştirilen titreşim motoru değişimlerinde;

  • iPhone orijinale en yakın titreşim motorları kullanılır.
  • Ayrıca değişim sırasında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Bunların yanı sıra titreşim motoru değişimi her zaman sizlerin gözü önünde yapılır.

iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone titreşim motoru arızası sonrasında yapılan değişimlerin ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Konusunda uzman ekibimiz telefonlarınızın belleği üzerinde herhangi bir işlem yapmadığı için bilgilerinizin silinmesi gibi riskle karşı karşıya kalmazsınız. Yani değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi tüm bilgiler zarar görmez ya da silinmez.

iPhone Titreşim Motoru Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone telefonlarda titreşim motoru değişimleri servisimizde uzman bir ekip tarafından yapılır. Ayrıca değişimler statik elektrikten arındırılmış olan ve sterilize edilen teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Böylece iPhone telefonlarda istenmedik sorunların meydana gelmesinin de önüne geçilmiş olur.

Taptic engine titreşim motoru değişimlerini en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapan firmamız, aynı zamanda değişim esnasında tüm işlemleri sizlerin gözü önünde yapar. Bunun yanında titreşim motoru değiştirildikten sonra bazı testler ile kontroller yapılır. Eğer yeni takılan titreşim motorunda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlar teslim edilir.

iPhone Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde iPhone titreşim motoru değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Titreşim motorunun değişimi ardındna birtakım testler yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim süresi servis yoğunluğuna bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Yorum Yap