1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone SE 2 Plus ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Ayrıca telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sunulur.
  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınız yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

iPhone SE 2 Plus ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri kargon gönderim hizmetimiz ile çözüme ulaştırabilirsiniz. iPhone telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz en kısa süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılmasının ardından yine kargo ile telefonlarınız adresinize kadar teslim edilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında ekran değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapar. Sizler de çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve garanti kapsamında sunduğumuz hizmetler ile güvence altında ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone SE 2 Plus Ucuz Ekran Değişimi

Telefon servisimiz iPhone ekran değişimlerinde sizlere kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler sunar. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteden ödün vermeden yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir.

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarının yanı sıra tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Uzman ekibimiz iPhone telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirir. Böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi veriler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

iPhone SE 2 Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimlerinde hızlı ve pratik çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uzman ekibi ile profesyonel bir hizmet ortaya koyar. Servisimizde iPhone ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bunun hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat yapılır. Tabi aynı zamanda ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone SE 2 Plus Panelli Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden firmamıza gelebilirsiniz. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz iPhone telefonlarınızda ekran değişimleri kısa sürede içerisinde yapılır ve ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

Yorum Yap