1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümlerimizden yararlanın. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Böylece ekranlarınızda dokunmatik hızı,, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızdaki bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız problemleri kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için her zaman garantili çözümler sunulur. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında değişim sonrasında ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

iPhone SE 2 (2020) Panelli Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında telefon servisimizde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Tabi aynı zamanda panelli ekran değişimleri ile ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve pratik çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır ve sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz değişim esnasında yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu sayede telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla silinmez.

iPhone SE 2 (2020) Ucuz Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile ön plana çıkar. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri alanında uzman bir ekip ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir. Bu nedenle kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizi tecih edin ev ayrıcalıklı hizmetlerimizden bir an önce yararlanın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız bulunmuyorsa hemen kargo ile telefonlarınızı bize gönderin ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldıralım. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır ve sizlere hiçbir şekilde ek maliyet çıkarılmaz.

Yorum Yap