1. Ana Sayfa
  2. Blog

iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları

iPhone Şarj Sorunu ve Şarj Soketi Sorunları
+ - 0

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları için sizlere her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, iPhone telefonlarınızda yaşadığınız şarj soketi sorunları için hem tamir hem de değişim hizmetleri sunar. Şarj soketi tamir ve değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda soket değişimlerini iPhone orijinale en yakın şarj soketleri ile gerçekleştirir. Teknik servisimizde şarj soketi değişimleri siz müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın iPhone şarj soketleri ile gerçekleştirilir.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Ayrıca şarj soketi değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

iPhone Şarj Soketi Nasıl Değiştirilir?

Servisimizde iPhone şarj soketi değişimleri sırasında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında son teknoloji ekipmanların yanı sıra alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır.

Şarj soketi değişimleri sonrasında gerekli testler ve kontroller yapılmadan ve bu konuda sizlerin onayı alınmadan teslimat yapılmaz. Bunun yanında şarj soketi değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Garanti kapsamında hizmet veren firmamız, değişim hizmetlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar.

iPhone şarj sorunu ve şarj soketi sorunları Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde şarj soketi değişimlerinde telefonlarda yer alan bilgilerin silinmemesi için gereken tüm önlemleri en başından alır. Bu sayede değişim sonrasında iPhone telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bu konuda her zaman için kendinizi güvende hissedebilir ve telefonlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

iPhone Uygun Fiyatlı Şarj Soketi

iPhone şarj soketi değişimi konusunda siz müşterileri için her zaman en uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirir. Firmamız şarj soketi değişimlerinde sektör genelindeki en uygun fiyatlar ile hizmet verir. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şarj soketi değişimi için dilediğiniz her an servisimize gelebilirsiniz.

Yorum Yap