1. Ana Sayfa
  2. Genel

İPhone Şarj Soketi Değişimi

İPhone Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

İPhone günümüzde insanların kullanmayı tercih ettiği mobil cihazlar arasında ilk sırada bulunur. Bunun nedeni İPhone cihazların performansının yüksek olması ve kolay kullanım sağlamasıdır. Ancak mobil cihazların genelinde görüldüğü gibi İPhone modellerinde de şarj soketi sorunları yaşanır. Bu sorunlar telefonun şarj almamasına, uzun süre şarjının dolmamasına veya şarjın çabuk bitmesine neden olabilir. Bu durumda kişilerin yüksek performanslı kullanım için İPhone şarj soketi değişimi yaptırmaları gerekir. Bu hizmet Kadıköy’de varlık sürdüren servisimiz aracılığıyla kaliteli bir şekilde alınabilir.

İPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

İPhone cihazları pahalı ürünlerdir. Bu nedenle cihaz sahipleri şarj soketi değişiminin nasıl yapıldığına dair merak ettikleri sorulara cevap almak isterler. Servisimiz müşterilerinin tüm sorularına cevap verecek tecrübe ve bilgiye sahiptir. Şarj soketinin nasıl değiştirildiğine dair soruların cevabı doğru teknik ekipmanlar kullanılarak değiştirildiğidir. Değişim bu alanda uzmanlık kazanmış olan çalışanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Telefon zarar görmeden şarj soketi yerinden çıkarılır ve soketin bulunduğu yer temizlenerek yerine yeni şarj soketi monte edilir. Sonrasında da açılan telefon doğru bir şekilde kapatılarak çalışır hale getirilir.

İPhone şarj soketinin nasıl değiştirildiği yanı sıra değişim esnasında telefonun başına neler gelebileceği ve bilgilerle ilgili merak edilen konular da vardır. Ekibimiz değişim esnasında cihazda yer alan bilgilerin silinmesine neden olmaz. Böylelikle telefonda var olan bilgilerin tamamı aynı şekilde kalır. Bunun yanı sıra telefonda bulunan bilgilerin kopyalanması durumu yaşanmaz çünkü değişim anını kişilerin izlemesi mümkündür.

Servisimizde değişim için hazırlanmış özel bir bölümün olmaması bilgilerin çalınması gibi olumsuz durumları ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra işlemlerimiz 24 saat kamera ile kaydedilir. Bu sayede parçaların değiştirilmesi gibi durumlar da görülmez. İPhone şarj soketi değişimi ise en fazla 1 saat içerisinde gerçekleştirilir ve değiştirilen şarj soketi için 6 ay garanti süresi verilir.

İPhone Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

İPhone şarj soketlerinde karşılaşılan iki önemli sorun vardır. Bunlardan ilki şarj soketinin kırılmasıdır. Şarj aletinin takıldığı bu soket yanlış kullanım nedeniyle kırılabilir. Bu durumun yaşanması cihazın şarj olmamasına neden olur. Bundan dolayı da kişiler cep telefonlarını verimli şekilde kullanamazlar.

Şarj soketi ile karşılaşılan ikinci sorunsa şarj doldurmamadır. Sokette görülen bir hasar olmamasına rağmen şarj doldurmayabilir. Bu durumda sorun soketin görünmeyen bölümlerinde olabilir. Bu iki sorunda da servisimiz müşterilerine hizmet verir. Öncelikle şarj soketinin durumunu kontrol edilerek değişim veya onarım gerçekleştirilir. Soket üzerinde yapılan tüm işlemler garantilidir. Ayrıca yapılan şarj soketi değişiminde kullanılan yeni ürün İPhone modellerine uygundur. Bu sayede şarj doldurmama sorunları tamamen ortadan kalkar.

İPhone Şarj Almama Sorunu

İPhone şarj almama sorunu tüm İPhone modellerinde görülebilir. Bu nedenle servisimiz modeller üzerinde uzman olan elemanlarla çalışır. Bu sayede de işlemlerin tamamı uzman ekibin çalışmalarıyla gerçekleştirilir. Şarj alma sorunu çözümlenen İPhone servisimizde bekleyen sahibine aynı gün içerisinde teslim edilir. Ekibimiz titiz bir şekilde çalıştığı için bizi tercih eden müşterilerimiz aldıkları hizmetten memnun kalırlar. Bu memnuniyet Google Haritalar yorumlarında kendisini gösterir. Çünkü servisimiz İPhone şarj soketi değişimini gerçekleştiren teknik servisler arasında olumlu yorum sayısı en çok olan teknik servis olma özelliğindedir.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

İPhone cihazlarının şarj olmaması sorununu yaşayan kişiler en iyi teknik servisi bulmaya çalışırken fiyat konusuna da dikkat ederler. Çünkü yapılacak değişimler için yüksek ödeme yapmak istemezler. Servisimiz şarj soketlerinin değişiminde modele göre fiyat belirlemesi yapar. Bu sayede işlem öncesinde kişilerin bilgilendirilmesi sağlanır. Bu bilgilendirme sonunda değişimin gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesi sağlanır.

Modele göre belirlenen şarj soketi değişiminde örnek şarj soketi değişimi fiyatı 50 TL’den başlar. İPhone modelinin yükselmesi şarj soketlerinin fiyatlarının artmasına da neden olur. İPhone 4 model cihazların şarj soketi değişiminde 50 TL gibi bir ücret ödenmesi gerekirken İPhone X model telefonlarda bu ücret 200 TL olabilir. Ayrıca fiyatlar sektördeki gelişmeler ve piyasaya göre değişiklik gösterebilir. Bunun için şarj soketlerini değiştirmek isteyen kişilerin güncel fiyatlar için servisimizden bilgi almaları gerekir. Böylelikle İPhone cihazları şarj soketi değişimi için servisimize bırakılabilir.

 

 

Yorum Yap