1. Ana Sayfa
 2. iPhone
 3. İphone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

İphone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

iPhone Şarj Soketi Değişimi İPhone Cihazınız şarj olmuyor, cihazımızı şarj aletine koymamıza rağmen cep telefonunda şarj alıyor işareti çıkmıyor durumlarında büyük ihtimal ile sorun şarj soketinden kaynaklıdır. Şarj almama sorununuzun çözümü ise soket değişimi olacaktır. Bazı iPhone cihazlarında sadece şarj soketi değişimi değil şarj entegre değişimi ile sorununuz ortadan kalkacaktır.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı listesi hemen alt kısımda siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Soket, Entegre Değişimi işlemini servisimizdeki tamamı ile APPLE uzmanı ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Bu işlem servisimizde maksimum 20 dakika içinde tamamlanmaktadır.

İphone Şarj Soketi Değişimi Garantiye Girer Mi ?

iPhone şarj soketi değişimi Apple servisinin garantiye girip girmemesi en çok merak edilen konulardan biridir. Apple genellikle ekranda kırık çizik çatlak ve aynı şekilde kasada şarj giriş bölgesinde deformasyon ezilme olmaması durumunda garantiye alınmaktadır. Ancak en ufak ekran çizgisinde kasa çizgisinde kullanıcı hatası denip ilk önce o işlemlerin çözülmesi istenmektedir.

Şarj soketinde kullanıcı hatası varsa çok yüksek fiyatlara şarj soketi değişimi yapmaktadır. Bunun için özel apple servislerine yönelen kullanıcılar daha uygun fiyatlara şarj soketi değişimi yapabilmektedir. Şarj soket değişimlerimiz hakkında bilgi almak için yazımızın devamındaki fiyat listesine bakabilirsiniz.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Listesi

Marka - Onarım & HizmetFiyatı
iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi60 TL
iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi60 TL
iPhone 5c Şarj Soketi Değişimi60 TL
iPhone se Şarj Soketi Değişimi70 TL
iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi120 TL
iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi130 TL
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi130 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi140 TL
iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi160 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi180 TL
iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi200 TL
iPhone X Şarj Soketi Değişimi300 TL
iPhone Xs Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone Xr Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone Xs Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 11 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 11 Pro Şarj Soketi DeğişimiSorunuz
iPhone 11 Pro Max Şarj Soketi DeğişimiSorunuz

iPhone şarj soketi değişimi nasıl yapılır diye bir çok merak edilen soru mevcuttur. Acil Ekran Tamiri servisimizde maksimum 20 dakikada bu işlem tamamlanmaktadır. Servisimiz tüm işlemlerin tamamını canlı olarak izleyebileceğiniz bir şekilde dizayn edilmiştir. Güven açısından hiç bir sorun yaşanmaması için hem işleme 6 ay garanti veriyoruz hemde tüm işlemleri canlı olarak izletiyoruz.

iPhone şarj soketi temassızlık

iPhone şarj soketlerinde zamanla yıpranması tozlanması ve kapanmasından dolayı şarj soketinde temassızlık tam oturmama gibi problemler olabilmektedir. iPhone Şarj Aleti Girmiyor problemi de aynı sebepten kaynaklanmaktadır. Bu problem bazı durumlarda temizleme ile düzelse de bazı durumlarda parçanın değişmesi gerekmektedir. iPhone Şarj Soketi Temassızlık durumunda değiştirilecekse fiyatı yukarıda yazdığımız gibi olmaktadır.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır ?

Kargo ile gönderimlerde de cihaz elimize ulaşır ulaşmaz tüm işlemleri görüntülü arama (isteğe göre), video kaydı ile cihaz sahibine göndermekteyiz. Bilgilerim kopyalandı mı, kopyalandı mı yada orijinal parçalarım yan sanayi parçalar ile değiştirildi mi derdi olmadan değiştirip tekrar geri teslim etmekteyiz.

iPhone Şarj Soketi Bozulma Sebepleri

 1. Ters takılma durumunda
 2. Şarj cihazının yada elektrik akımının birden bire yüksek akım sağlaması
 3. Cihazda kısa devre oluşmasından dolayı
 4. Cihazınız ıslandığı zaman ( Sadece dolu bir suya girmesine gerek yok yağmurlu havalarda su kaçması da bu soruna sebebiyet verebilmektedir.
 5. Şarj soketinin darbe alması sonucu bu sorun yaşanabilmektedir.

Acil Ekran Tamiri Servisinde Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

Teslim almış olduğumuz öncelikli olarak soket alanlarını da kontrol ederek işe başlarız. Çünkü soketlerin bozulması konusunda pek çok farklı sebep ortaya çıkar. Öyle ki su aldığı için bozulan soket ile darbelerden dolayı zarar gören soketlerin bakım onarım işlemleri her zaman değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda da güvenilir bir şekilde bakım işlemlerinde soketleri değiştirirken de hızlı bir düzenleme aşamasına ulaşır, bu sayede de net seçeneklerle bakım onarım işlemlerimizi sonuca ulaştırma imkanı bulabiliriz. Bu işlevsellik ve detaycılık sayesinde sıkı sıkı bir kalite de telefonlarınıza aktarılmış olacaktır.

Apple Şarj Soketi Değişimi Videosu

İphone Şarj Soketi Değişimi Sonrası Açılmıyor

İphone marka telefonlarınızın şarj soketi değişimi işlemleri her daim uygun fiyatlandırma politikalarıyla yapılmaktadır. Bu kapsamda bakıldığında da zaten sistemi yerinde bir şekilde ilerler, kendimize göre bir bakım onarım aşaması da rahatlıkla gerçekleştirmiş oluruz. Bu sebepten dolayı da firma olarak sunulan hizmet modelleri de şu şekilde sıralanabilir;

Günün her anında İstanbul’un her bölgesine araçla giderek bakım onarım işlemi sunma

 • Orijinaline en yakın yedek parça takviyesi gerçekleştirme
 • 6 aylık ekran ve işçilik garantisi sağlama
 • 15 dakika içerisinde bütün işlemleri sonuca ulaştırma
 • Öğrenci ile emekli için %10’luk indirim sunma
 • Türkiye’de her şehirden bozuk telefon alarak müşterilere görüntülü sohbet eşliğinde tamirini yapmak

 

Yorum Yap

  Yorum Yap

  Yorumlar (4)

  1. admin_avatar

   Cihazı gönderirsem kaç gün içinde yapıp gönderiyor sunuz

   • admin_avatar
    11 ay önce

    Merhaba Hanci,

    Ekran, batarya, şarj soketi değişimi işlemi servisimizde aynı gün içinde yapılıp tekrardan aynı gün içinde gönderilmektedir.

  2. admin_avatar

   Ekran değişimi sonrası bilgilerim felan silinir mi ?

   • admin_avatar
    11 ay önce

    Merhaba Ecder,

    Ekran değişimi ve diğer işlemlerimiz göz önünde 20 dakikada yapılmaktadır. İşlemlerimiz sırasında cihazı bize teslim ettiğiniz gibi teslim etmekteyiz. Hiç bir bilgi kaybı söz konusu değildir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir