İphone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Listesi 2019

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı

 İPhone Cihazınız şarj olmuyor, cihazımızı şarj aletine koymamıza rağmen cep telefonunda şarj alıyor işareti çıkmıyorsa büyük ihtimal ile sorun şarj soketinden kaynaklıdır. Şarj almama sorununuzun çözümü ise soket değişimi olacaktır. Bazı iPhone cihazlarında sadece şarj soketi değişimi değil şarj entegre değişimi ile sorununuz ortadan kalkacaktır.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı ” listesi hemen alt kısımda siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Soket, Entegre Değişimi işlemini servisimizdeki tamamı ile APPLE uzmanı ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Bu işlem servisimizde maksimum 20 dakika içinde tamamlanmaktadır.

iPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Listesi

iPhone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılmaktadır ?

iPhone şarj soketi değişimi nasıl yapılır diye bir çok merak edilen soru mevcuttur. Acil Ekran Tamiri servisimizde maksimum 20 dakikada bu işlem tamamlanmaktadır. Servisimiz tüm işlemlerin tamamını canlı olarak izleyebileceğiniz bir şekilde dizayn edilmiştir. Güven açısından hiç bir sorun yaşanmaması için hem işleme 6 ay garanti veriyoruz hemde tüm işlemleri canlı olarak izletiyoruz.

Kargo ile gönderimlerde de cihaz elimize ulaşır ulaşmaz tüm işlemleri görüntülü arama (isteğe göre), video kaydı ile cihaz sahibine göndermekteyiz. Bilgilerim kopyalandı mı, kopyalandı mı yada orijinal parçalarım yan sanayi parçalar ile değiştirildi mi derdi olmadan değiştirip tekrar geri teslim etmekteyiz.

Acil Ekran Tamiri Servisinde Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

Teslim almış olduğumuz öncelikli olarak soket alanlarını da kontrol ederek işe başlarız. Çünkü soketlerin bozulması konusunda pek çok farklı sebep ortaya çıkar. Öyle ki su aldığı için bozulan soket ile darbelerden dolayı zarar gören soketlerin bakım onarım işlemleri her zaman değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda da güvenilir bir şekilde bakım işlemlerinde soketleri değiştirirken de hızlı bir düzenleme aşamasına ulaşır, bu sayede de net seçeneklerle bakım onarım işlemlerimizi sonuca ulaştırma imkanı bulabiliriz. Bu işlevsellik ve detaycılık sayesinde sıkı sıkı bir kalite de telefonlarınıza aktarılmış olacaktır.

Şarj Soketi Değişimi Videomuz

İphone Şarj Soketi Değişimi Sonrası Açılmıyor

İphone marka telefonlarınızın şarj soketi değişimi işlemleri her daim uygun fiyatlandırma politikalarıyla yapılmaktadır. Bu kapsamda bakıldığında da zaten sistemi yerinde bir şekilde ilerler, kendimize göre bir bakım onarım aşaması da rahatlıkla gerçekleştirmiş oluruz. Bu sebepten dolayı da firma olarak sunulan hizmet modelleri de şu şekilde sıralanabilir;

Günün her anında İstanbul’un her bölgesine araçla giderek bakım onarım işlemi sunma

 • Orijinaline en yakın yedek parça takviyesi gerçekleştirme
 • 6 aylık ekran ve işçilik garantisi sağlama
 • 15 dakika içerisinde bütün işlemleri sonuca ulaştırma
 • Öğrenci ile emekli için %10’luk indirim sunma
 • Türkiye’de her şehirden bozuk telefon alarak müşterilere görüntülü sohbet eşliğinde tamirini yapmak
 • Bizimle iletişim Kurmak için Burayı Tıklayın
 • Diğer Modeller ve Tamir hizmetleri için Burayı Tıklayın
 • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

iPhone Şarj Soketi Bozulma Sebepleri

 1. Ters takılma durumunda 
 2. Şarj cihazının yada elektrik akımının birden bire yüksek akım sağlaması
 3. Cihazda kısa devre oluşmasından dolayı
 4. Cihazınız ıslandığı zaman ( Sadece dolu bir suya girmesine gerek yok yağmurlu havalarda su kaçması da bu soruna sebebiyet verebilmektedir.
 5. Şarj soketinin darbe alması sonucu bu sorun yaşanabilmektedir.
5 (100%) 44 vote[s]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi