1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi
+ - 0

iPhone ön cam değişimi için öncelikle yapılması gereken bu seçeneğin doğru bir uygulama olup olmadığını kontrol etmektir. Çünkü ekran sorunlarında sadece ön cam değişimi genel olarak tavsiye edilmeyen bir uygulama olarak karşımıza çıkar. Tabi bunun yanında ön cam değişimi uzman teknisyenlerin de tavsiye etmediği bir durum olarak kendisini gösterir. Ayrıca özellikle iPhone 6 ve 6s modellerinde çok sık görülen ön cam sorunları, telefonların kullanım dışı kalmasına neden olur. Forum sitelerinde ve sosyal platformlarda iphone 6s ön cam değişimi konusunda pek çok benzer başlık görmek mümkündür. Çünkü kullanıcılar yaşadıkları sorunlara genelde bu platformlarda çözüm aramakta ve ekran değişimi ile ilgili bilgiler edinmektedir.

iPhone ön cam değişimi yaptırmadan önce telefonlarda yaşanan ekran sorunları konusunda bilgi edinmek ve en doğru hamleyi yapmak oldukça önemli bir konumda yer alır. Çünkü iPhone ekran sorunları için kalıcı ve etkili bir çözüm elde etmek çoğu zaman için ekran değişimi ile mümkün olur. Ayrıca ön cam değişimi ile ekran değişimi arasında fiyat açısından büyük bir uçurum olmadığını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle iphone ön cam değişimi fiyat konusunda endişe edeceğiniz bir durum olmadığını ve ekranlarınız için daha etkili sonuçlar ortaya koymak adına ekran değişimi yaptırmanız her zaman için daha yararlı olacaktır. Ön cam değişimi sonrasında istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, ekran değişimi konusunda biraz daha bilgi edinmenizi tavsiye ederiz.

iPhone Ön Cam Değişimi Ekran Sorunlarında Kalıcı Bir Çözüm Müdür?

iPhone modellerinde hemen her kullanıcının başına gelen durumlardan biri olan ekran kırılması ya da çatlaması bazen ön camlarda da oluşabilmektedir. Bunun akabinde ise çoğu zaman ön cam değişimi yaptırmak ister. Ancak ön cam değişimi yerine komple ekran değişim yaptırmak her zaman için daha sağlıklı bir uygulama olmaktadır. iPhone 6 ve 6s modellerinde sık sık görülen bu problemler, kullanıcıların telefonlarını kullanmalarında birtakım sorunlar yaşatır. Böyle bir durumda yapılması gereken ise genellikle iphone 6 ön cam değişimi fiyatı araştırmak ve buna göre bir çözüm yolu bulunması olmaktadır. Ön cam değişimi yaptırmak istenmesi doğal olarak karşılanır, ancak etkili ve kalıcı bir çözüm için her zaman komple ekran değişimi tavsiye edilir. Peki, ekran değişimi nasıl yapılır? daha yakından göz atalım.

  • iPhone telefonlarda ekran değişimi sadece 20 dakika içerisinde gerçekleştirilir.
  • Firmalar ekran değişimi için alanında uzman ve deneyimli bir ekip bulundurur.
  • Ayrıca ekran değişimi için parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir ve garanti süresi ortalama 6 ay kadardır.
  • Ekran değişimleri için genel olarak iPhone orijinal ve orijinale yakın ekran alternatifleri ile hizmet verilir.
  • Pek çok firma ekran değişimini hem müşteri adresinde hem de kargo gönderimi ile yapmaktadır. Bu hizmet sayesinde firmaya kadar gelemeyen müşteriler için de ekran değişimi hizmetleri sunulmuş olur.
  • Değişim sırasında telefonların hiçbir aksamına zarar verilmez. Bunun yanında telefonlar sıfırlanmaz ve format atılmaz. Böylece telefonların içerisinde yer alan bilgiler de güven içerisinde saklanır.
  • Yeni ekran telefona takılmasının ardından birtakım testler ve kontroller ile ekranın sorunsuz bir şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Eğer ekranın çalışmasında bir sorun varsa gerekli işlemler yapılır.
  • Bazı firmalar da ekran değişiminin hemen sonrasında kırılmaz cam koruyucu ile benzer sorunlara karşı koruma altına alınır.

iPhone Ön Cam Değişimi Yerine Ekran Değişiminde En Doğru Adres

Ekran değişimlerinde önde gelen firmalardan biri olarak hizmet verdiğimizi ve ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi ile sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Siz de ekran sorunlarınız için firmamıza tercih edebilir ve profesyonel çözümlerimize ortak olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve sizlere sunacağımız hizmet aşamalarını daha yakından görmektir. Uygun fiyatlı bir ekran değişiminin yanı sıra aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler verdiğimizi de belirtmek isteriz. Bu nedenle ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bize gelebilir ve iPhone telefonlarınızda sık sık ortaya çıkan bu problemleri bizimle en kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve siz de hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile ekran kırılması ve çatlaması gibi durumlardan tamamen kurtulun.

Yorum Yap