1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. İphone ms Max Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone ms Max Arka Cam Değişimi Kadıköy

featured

İphone ms Max arka cam değişimi Kadıköy bölgesi içinde telefon onarım işlemlerini senelerdir kaliteyle gerçekleştiririz. Ekran ve arka cam değişimi konusunda bir numarayız. Camları kırılmış olan akıllı telefonlarınızda titiz bir şekilde bakım onarım işlemleri yapar, bu sayede de telefonlarınızın ilk günkü kadar kaliteli bir konuma gelmesini sağlamış oluruz.

Ekran değişimi işlemleri açısından alanında tecrübe sahibi olan sertifikalı personellerle çalışan bir firmayız. Kadıköy’de 20 senedir aktif olan bir servis noktamız var. Bu sayede müşterilerimize güven ve özveri aşılamayı da rahatlıkla başarmaktayız. Bu düzeni göz önüne aldığımız an itibariyle de sizlere en iyisini en uygun koşullar altında aktardığımızdan kesinlikle şüpheniz olmamalı.

Arka Cam Değişiminde En Güvenilir Servis Noktası

İphone ms Max arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde en güvenilir servis noktalarından birisi olarak devam ederiz. Ekranınızın kırılmış bölgesini eldivenli ve minyatür cihazlarımızla çıkartmaya özen gösteririz. Yani telefonunuzun orijinalliğine zarar verecek herhangi bir hamle kesinlikle gerçekleştirmeyiz. Bunun aksine belli bir sisteme odaklanarak ilerlediğimiz için daha kalıcı ve kaliteli bir konum oluşturmayı da başarmış oluruz. Bunun yanı sıra firmamızın telefonlardaki bilgi akışını sıfırlama gibi bir hatası olmaz. Bilgiler her zaman koruma altında olur ve resimler, videolar, dosyalar, mesajlar ve telefon rehberi olduğu gibi telefonunuzda kalır.

İphone ms Max Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Gerçekleştirmekte olduğumuz dokunmatik değiştirme işlemlerinde her zaman ekran hassasiyetini de sağlarız. Yani ilk günkü kadar kaliteli ve güvenilir bir konumu sizler için oluşturmaya özen gösteren bir ekibiz. Bu düzeni yakalamak ile eş zamanlı olarak da her türlü sorunu bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Çözüm sağlayıcı bir düzende ilerletmekte olduğumuz firmamızın tanımış olduğu ayrıcalıklar ise şu şekildedir;

  • İstanbul’da her ilçeye kendi aracımızla giderek müşterilerimize bizzat hizmetler sunmaktayız
  • Orijinale yakın bir yedek parça takviyesi kullanırız
  • En uygun fiyatlandırma koşullarına sahibiz
  • 15 dakika içerisinde telefonlarınızın bakım onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz
  • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirimlerimiz bulunmaktadır.
  • 6 aylık işçi ve teknik parça garanti süremiz var
Yorum Yap

Yorum Yap