1. Ana Sayfa
 2. Blog

iPhone Işık Entegresi Değişimi

iPhone Işık Entegresi Değişimi
+ - 0

iPhone ışık entegresi değişimi çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Bu nedenlerin en başında ise telefonun darbe alması gelir. Ayrıca yüksek bir yerden düşen ya da bir şekilde sıvı teması olan iPhone’larda da yine aynı şekilde ekran ışıklarında sorun meydana gelir. Bu sorun karşısında ise en etkili ve aynı zamanda kalıcı çözümlerden biri ışık entegresinin değişimi olmaktadır. iPhone 6 modellerinde çok fazla görülen bu sorun kullanıcıların ekran ışıklarında sönme ya da parlaklık durumlarında çeşitli problemler yaratmaktadır. Peki, iphone 6 ışık entegresi nedir? merak edenler için açıklayalım. iPhone telefonlarda bulunan ışık entegresi telefonlara ekran ışığın daha net bir şekilde yansıtılmasında ve gerekli ayarlamaların yapılmasında görevlidir. Bu donanım parçası ile ekran ışıkları kontrol edilir ve telefon ekranına belirlenen düzeyde ışık yansıtılır.

iPhone ışık entegresi değişimi aslında birçok kullanıcı tarafından merak edilen konulardan biridir. Genelde telefonların düşmesi, darbe alması ya da sıvı teması haricinde oldukça nadir görülen bu sorun, bazı kullanıcıların başlına gelen iPhone problemleri arasında yer alır. Kullanıcılar genel olarak ışık entegresi konusunda bilgi sahibi olmadığı için fiyat tarafından da çoğu zaman eksik kalır. iPhone 6s ışık entegresi fiyatı genel olarak telefon modeline göre değişiklik gösterir. Yani iPhone 6s modeli ile iPhone 6 ışık entegresi fiyatı aynı değildir. Fiyat ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için öncelikle model üzerinde değerlendirme yapılmalıdır. Şimdi ise ışık entegresi değişimi sırasında nasıl hizmetler verilir ve bu değişim yapılırken sunulan avantajlar nelerdir? bunlara bakalım.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Hizmetleri Nasıl Verilir?

iPhone telefonlarda bazen çeşitli nedenlere bağlı olarak ekran ışıklarında problemler yaşanır. Ekran ışığının sönük olması ve bunun yanında yeteri kadar parlak olmaması öne çıkan problemler arasında yer alır. Böyle bir durumda ise ilk olarak yapılması gereken ışık entegresinin değiştirilmesi olarak karşımıza çıkar. iPhone 6 serisi modellerinde çok fazla yaşanan bu sorun çözümünde entegre değişim tavsiye edilir. iPhone 6 ışık entegresi tamiri için kalıcı ve etkili bir çözüm üretmek istiyorsanız, siz de ışık entegresi değişimi yapabilir ve bunun ardından telefonunuzun ekranını eski haline geri getirebilirsiniz. Şimdi, iPhone telefonların ışık entegresi değişimi yapıldığı sırada firmalar tarafından verilen hizmetler nelerdir? daha yakından göz atalım.

 • iPhone telefon modellerinde yapılan ışık entegresi değişimi için gerekli olan süre ortalama 1 saat ile 3 saat arasında değişir. Yoğunluk durumuna bağlı olarak entegre değişimi zaman alabilir.
  Genelde alanında uzman ve deneyimli ekip ile ışık entegresi değişimi yapılır.
  Bunun yanında ışık entegresi değişimi için çoğu zaman son sistem ekipmanlar kullanılır ve bu sayede telefon içinde yer alan bilgiler asla silinmez.
 • Ayrıca kargo gönderimi sayesinde şehir dışından ışık entegresi değişimi yaptırmak mümkün olur. Kargo ücretlerini de çoğu zaman firmalar öder.
  Işık entegresi değişimi için firmalar orijinal ya da orijinale yakın donanım parçaları kullanılır. Bu seçimi müşterinin kendisi yapar.
 • Entegre değişimleri sırasında müşteriler ücretler hakkında bilgilendirilir ve bu sayede herhangi bir ücret konusunda istenmedik sürprizler ile karşı karşıya kalınmasına izin verilmez.
  Işık entegresi değişimi yaptıran her müşteri teknik servise bizzat kedisi gelerek yapılan işlemleri yakından takip edebilir.
  Diğer yandan ışık entegresi değişiminin hemen sonrasında telefon birtakım kontrollere tabi tutulur ve bunun ardından müşteriye teslimat gerçekleştirilir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Çözüm Merkezi

iPhone modellerinde yaşanan arızaların giderilmesinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, ışık entegresi değişimi için de oldukça kaliteli bir işçilik ortaya koyar. Alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipman ve donanımları ile telefonlarınız hiçbir şekilde zarar görmeden entegre değişimleri yapılır. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızdaki bilgilere hiçbir şekilde zarar gelmez ve asla silinmez. Bunların dışında parça ve işçilik garantili hizmetler ile siz müşterilerini güvence altına alan firmamız, benzer sorunlar yaşamanız halinde sizlere ücretsiz hizmet sunar. Siz de iPhone telefonlarınızda ortaya çıkan sorunlar için etkili ve kalıcı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olalım.

Yorum Yap