1. Ana Sayfa
  2. Blog

İphone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır?

İphone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır?
+ - 0

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır sorusunu soran çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Ekranlarının bir anda farklı renklere bürünmesi ve kullanımının mümkün olmaması durumunda insanların aklına ilk olarak iç ekranda yaşanabilecek olan kırıklar gelmektedir. Bu sorunu kontrol etmek için kullanıcılar internet sitelerine girerek araştırmalarını yapmaktadır.

Sorunun bu olduğuna emin olan kişilerin ilk olarak buna neyin sebep olduğunu öğrenmesi gerekmektedir. Aksi halde yenileyecekleri ekranlarında da aynı sorun ortaya çıkmaktadır. Bunun sonrasında onarım işlemleri için uygun bir firma bulunması gerekmektedir. Bu aşamaları başarılı bir şekilde geçen kişiler telefonlarındaki sorunları çözerek telefonlarını tekrardan verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilmektedir.

İphone İç Ekran Kırılmasının Sebepleri Nelerdir?

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır sorusuna yanıt aldıktan sonra sebeplerini irdelemeye başlayan kişiler birçok farklı sebep ile karşılayacaktır. Bu maddeler arasından, kendi telefonlarına hangisinin etki ettiğini bilmeleri gerekmektedir. Böylece bu hatalarını yapmayı bırakarak yeni ekranlarını da korumuş olacaklardır. İphone iç ekranlarında yaşanan kırıklar;

  • Ön cam kısmından ya da arka kasadan telefonun ani darbeler alması,
  • Güneşe çok fazla maruz kalması sebebiyle telefonun iç kısmında genleşmelerin olması,
  • Çok uzun süre şarja takılı kalan iphone modellerinde batarya şişme problemlerinin olması,
  • Telefonları yoran uygulamaları uzun süre kullanılması ve telefonun fazla ısınması,
  • Ucuz şarj makinelerinin kullanılması gibi sebeplerden dolayı yaşanmaktadır.

İnsanların, bu sebeplerin tamamını incelemesi ve kendi kullanış tarzları ile kıyaslaması gerekmektedir. Kendi hatalarını bulduklarında yeni bir ekran almak için firma arayışına girebilirler.

İphone İç Ekran Değişimlerinde Büyük İndirimler

İphone modellerini kullanmayı tercih eden kişiler, kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar yaşadıklarında çok yüksek onarım ücretleri ödemeyi de göze almaktadırlar. Özellikle ekranlarda yaşanan sorunlarda onarım için çok yüksek fiyatlar talep edilmektedir.

Bu süreçte firmamız, müşterilerinin mağdur olmasını istemediği için ekonomik açıdan en uygun olan ekranları tercih etmektedir. Bu sayede kaliteden çok fazla ödün verilmezken fiyatlar büyük oranda düşecektir. Bu düşük fiyatlara ek olarak firmamız tarafından öğrencilere %10 indirim de sunulmaktadır. Bu uygun fiyatlarla telefonlarının iç ekranlarını değiştirmek isteyen kişilerin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

 

Yorum Yap