1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Görüntü Olmayan Cihazdan Veri Kurtarma

iPhone Görüntü Olmayan Cihazdan Veri Kurtarma
+ - 0

iPhone görüntü olmayan cihazdan veri kurtarma konusunda birtakım bilgiler vereceğimiz nu yazımızda sizler de iPhone telefonlarınızda verilerinizi kurtarmanın yollarını tam olarak öğrenebilirsiniz. Genelde iPhone telefonlarda ekran görüntü olmadığı zamanlarda verileri kurtarmak çok da kolay olmayabilir. Bunun en önemli nedeni telefon ekranının kullanılmaması olarak karşımıza çıkar. Telefonda rahat bir kullanım sağlanamadığı için de verilere ulaşmak normale göre daha zordur. Bu tür durumlarda kullanıcıların aklına ilk olarak açılmayan telefondan veri kurtarma programı şeklinde çözümler gelir. Bu programların verimli sonuçlar ortaya koyduğunu söylemek zor olsa da denemekte fayda vardır.

iPhone görüntü olmayan cihazdan veri kurtarma için istenen sonuçların ön plana çıkması genelde iTunes yazılımı ile mümkün olur. Bu yüzden veri kurtarmak için öncelikle iTunes’un denenmesi en akıllıca hareketlerden biri olarak karşımıza çıkar. iTunes, geri yükleme, işletim sistemi kurma ve yedekleme konusunda işlemlerin yapıldı bir yazılım olduğu gibi ekranı açılmayan telefondan veri kurtarma gibi konularda da etkili sonuçlar ortaya koyar. Bu yüzden üçüncü parti uygulamalardan önce iTunes ile verilerin kurtarılmaya çalışılması uzmanların da tavsiyesi olarak ön plana çıkar. Üstelik bu yazılım ile kurtarılan verileri başka bir iPhone telefona yüklemek oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir.

iPhone Görüntü Olmayan Cihazdan Veri Kurtarma İçin Kesin Çözüm

iPhone telefonunuz açılıyor ancak bir türlü ekran gelmiyorsa ve siz de verilerini kurtarmak istiyorsanız, endişe etmeyin. Çünkü ekranı açılmayan ya da ekranı kırık telefondan veri kurtarma sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Apple’ın resmi yazılımı olan iTunes ile ekranı açılmayan telefonlarınızdaki verileri kolayca kurtarabilir ve üstelik kurtardığınız verileri başka bir iPhone’a yükleyebilirsiniz. Çünkü iTunes, iPhone ile ilgili pek çok sorunun çözüldüğü ya da gerekli işlemlerin yapıldığı bir yazılım olarak karşımıza çıkar. iTunes ile iPhone’da yer alan verileri herhangi bir bilgisayara ya da iCloud bulut servisine yüklemek mümkündür. Şimdi, iTunes ile telefonlardaki verileri kurtarma işlemleri nasıl yapılır? bunlara bakalım.

  • Her şeyden önce iTunes’un en son versiyonunu bilgisayara indirin ve sonrasında kurun.
  • Uygulamanın kurulumunu yaptıktan sonra USB kablo ile iPhone’u bilgisayara bağlayın.
  • iTunes öncelikle telefonunuzdaki veriler için eş zamanlama sürecini başlatacak ve yedekleme işlemi için verileri hazır hale getirecektir.
  • Eş zamanlama işlemi biraz zaman alabilir ve bu yüzden süreç işlerken acele etmemekte fa0dya vardır. İşlemin sona ermesinin ardından iTunes ekranında bulunan yedekleme butonu ile verilerin kurtarılmasına başlanabilir.
  • Yedekleme işlemi de eş zamanlama gibi biraz zaman alır ve belirli bir süre kadar beklenmesi gerekir. Ayrıca yedekleme işlemi hem bilgisayara hem de iCloud bulut servisi üzerine yapılabilir. iCloud üzerine yedekleme yapmak için yeterli alan olması gerekir ve bu yüzden boş alanı kontrol etmekte fayda vardır.

iPhone Telefonlarda Yedekleme Yapmayı İhmal Etmeyin!

iPhone telefonlarda yaşanabilecek birtakım sorunlara karşı sık sık yedekleme yapmak önemlidir. Çünkü aniden telefonda nasıl bir sorun ile karşı karşıya kalınacağını kestirmek güç olabilir. Bu yüzden telefonu USB kablo ile telefona bağlayarak iTunes üzerinden yedekleme yapmak her zaman için yararlı bir işlemdir. Ayrıca yedekleme işlemleri iCloud bulut sistemi üzerine de yapılabilmekte ve bu sayede istenen her an geri yükleme ile başka bir iPhone modeline de kolayca yüklenebilmektedir. iCloud yedeklemesi için sadece yeterli boş alanın olup olmadığını kontrol etmek yeterlidir.

iPhone Görüntü Olmayan Telefondan Veri Kurtarma İçin Profesyonel Çözümler

Eğer siz de iPhone telefonlarınızda yer alan verileri kurtarmak ve bunların yanında verileriniz güven altına almak istiyorsanız, sektörün önde gelen telefon servislerinden biri olan firmamıza sizleri de bekliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile siz müşterilerine kaliteli hizmetler sunan firmamız, hızlı ve profesyonel çözümleri ile iPhone telefonlardan veri kurtarmanın en doğru adresidir. Telefonlarınızda yer alan veriler sizler için hayati önem taşıyorsa ve bir türlü yaşadığınız bu sorunun üstesinden gelemiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kısa süre içerisinde yardımcı olalım. Telefon servisimiz sektör bünyesinde en uygun fiyat aralıkları ile telefon tamir ve onarım hizmetleri vermekte ve siz müşterileri için her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Yorum Yap