1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu
+ - 0

iPhone etkinleştirilemiyor baseband şebeke sorunu için sizler de konusunda uzman ve deneyimli bir telefon servisi olan firmamıza gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde iPhone cihazlarınızda meydana gelen baseband şebeke sorunlarını çözebilirsiniz. iPhone cihazlarda şebeke sorunlarına bağlı olarak etkinleştirme sorunları genelde iOS 12 sürümü sonrasında ortaya çıkmış olan sorunlardan biri olarak görülmektedir. Buna bağlı olarak iPhone baseband tamiri için gerekli görülen durumlar arasında;

  • iOS 12 sürümü güncellemesi
  • iPhone telefonların anakartlarında yer alan ve değiştirilmesi mümkün olmayan IMEI numarasının bulunduğu baseband entegresinin arızalanması yer alır.

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu Neden Olur?

iPhone baseband şebeke sorunları genel olarak iOS 12 güncellemesi dışında cihazların üretiminde kullanılan baseband entegresinin versiyonuna bağlı olarak meydana gelir. Çünkü baseband şebekelerin versiyonları Qualcomm ve Intel tabanlı olarak iki farklı şekilde karşımıza çıkar. Qualcomm tabanlı şebeke entegresi Amerika’da kullanılan cihazların bağlandığı operatörler ile uyumludur. Türkiye operatörleri ile uyumlu olan baseband şebeke entegresi ise Intel tabanlı olarak karşımıza çıkar.

Intel tabanlı olmayan şebeke entegrelerine bağlanmak isteyen operatörler şebekelerin aşırı derecede yorulmasını ve bunun ardından bozulmasını sağlar. Böyle bir sorun karşısında ise baseband şebeke entegresinin tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekir. Firmamız şebeke tamirinde uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur ve bunun yanında iPhone şebeke sorunu tamiri fiyatı olarak da oldukça uygun çözümler sunar.

iPhone Baseband Şebeke Sorunu Tamiri

Sizler de iPhone telefonlarınızda baseband şebeke sorunu yaşamanız halinde hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde şebeke entegresi ile ilgili sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Telefon servisimiz iPhone telefonlarınızda meydana gelen şebeke entegresi sorunlarında sizlere hızlı ve güvenilir tamir çözümleri ile yardımcı olur.

Diğer yandan şebeke tamiri konusunda sektör genelindeki en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Garantili şebeke değişimi ile sizleri güvence altına alan firmamız, en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar. Bunun yanında şebeke entegresi tamiri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde ve yanında gerçekleştirilir.

Yorum Yap