1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. İphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

İphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

featured

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusu, iphone kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan bir tanesidir. İphone telefonları olan ve ekranlarının kırılmasını engelleyemeyen kişiler, ekranlarını garanti kapsamında değiştirememektedir. Yalnızca bu ekranlar kaskoları varsa firmalar tarafından ücretsiz değiştirilmektedir.

Aksi takdirde iphone kullanıcılarının firmamız ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Firmamıza telefonlarını ulaştıran kişiler, alabilecekleri en kaliteli ve en ekonomik hizmeti alma şansını elde edeceklerdir. Telefonların modellerine göre ekranlarının fiyatında da değişiklikler meydana gelmektedir. Ancak hangi model olursa olsun firmamız tarafından en uygun fiyatlarda satıl işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İphone Ekran Kırılması Neden Olur?

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusunu soran kişiler, böyle biz imkân olmadığını öğrendiklerinde ekranlarının kırılmasına sebep olabilecek tüm etmenleri araştırmaya başlarlar. Bu etmenlerden ne kadar uzak dururlarsa telefonları ve cepleri için o kadar doğru olacaktır. Sürekli olarak gerçekleşebilen bu durumun farklı sebepleri olabilse de genellikle;

  • Telefonun belirli bir yüksekliğin üzerinden düşürülmesi,
  • İstemsizce üzerine baskı uygulanması,
  • Çok fazla ısındığı anlarda sert kullanımı,
  • Bataryaların şişmesi,
  • Güneşe çok fazlar maruz kalması gibi durumlarda gerçekleşmektedir.

Ekranlarının kırılmaması için bu durumların oluşmaması için elinden geleni yapan kişiler bazı durumlarda bunu engelleyemezler. Bu sebeple de kendilerinin engelleyemedikleri anda telefonları koruyacak farklı önlemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Koruyucu ekranlar ve deri kılıflar bu aşamada devreye girerek telefonları en iyi şekilde koruma altına almaktadır. Bu sayede büyük bir mali yükten kurtulmuş olunacaktır.

iPhone garanti kapsamında değişim

Firmamız, iphone ekran değişimlerinde muhteşem imkânlar tanımaktadır. Bu imkânlardan haberdar olan müşterilerimiz, firmamız İstanbul’da olduğu için faydalanamayacaklarını düşünebilirler. Ancak bizler, Türkiye’nin her noktasına ulaşım sağlayabilmekteyiz. Bizleri arayarak telefonlarını adreslerimize kargo ile gönderen kişiler, bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanma şansını da elde edeceklerdir.

İphone ekranlarının değişim işlemleri firmamız tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye’nin hangi iline olursa olsun onarılan telefonlar kargo ile geri gönderilmektedir. Bu işlemler firmamız tarafından çok kısa bir sürede tamamlandığı için müşterilerimizin çok fazla beklemesine de gerek olmamaktadır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Yeriniz boğanın neresinde tam olarak hafa sonu gelmeyi planlıyorum.

  2. Öğrenciye indirim derken üniversite öğrencisine de indirim yapıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir