1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?
+ - 0

iPhone ekran değişimi kaç gün sürer? Sorusuna cevap arayacağımız bu yazımızda sizlere iPhone ekran değişimleri konusunda bilgi verecek ve bunun yanında ekran değişimlerinin ortalama süreleri konusunda yardımcı olacağız. iPhone modelleri, ekranlarında sık sık sorunların yaşandığı akıllı telefon modelleri arasında yer alır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak yaşana ekran sorunları telefonların kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Darbe alma, düşme ya da dokunmatik panel arızaları nedeniyle ekranlarda yaşanan sorunlar, ekran değişimi gerektiren unsurlardan bazıları olarak karşımıza çıkar. Bu tür nedenler dolayısıyla ekranlarda oluşan sorunlar için en etkili çözüm yolu ise ekran değişimi olmaktadır.

iPhone ekran değişimi kaç gün sürer? merak ediyorsanız, öncelikle yapmanız gereken telefonunuzun modelini değişim yapacak firmaya bildirmek ne değişimin ne kadar süreceği hakkında bilgi almaktır. Bu şekilde ekran değişimi kaç saat sürer? ya da kaç gün sürer gibi sorunların cevaplarını bulmak oldukça kolaydır. Çünkü değişim yapılacak ekran firmanın elinde yoksa ve tedarik etmesi için belirli bir süreye ihtiyacı varsa değişim süreç uzayabilir ve birkaç gün sürebilir. Ancak bunun tam tersi olarak tedarik işin içinde değilse saatler hatta dakikalar içerisinde ekran değişimi yapılabilir. Genel olarak firmalar 15 – 20 dakika aralığında bir sürede ekran değişimi yapmakta ve bunun ardından gerekli test ve kontrolleri yaparak telefonları müşterilere teslim etmektedir.

iPhone Ekran Değişimi İçin Hangi Hizmetler Verilir?

iPhone telefonlar genelde ekran sorunları ile kullanıcıların başını ağrıtır. Bazen dokunmatik ekranda, bazen de iç ekranda birtakım sorunlar meydana gelir. Bunun ardından ise dokunmatik değişimi ya da iç ekran tamiri yapılarak sorunlar giderilmeye çalışılır. Ancak özellikle iç ekran sorunlarında ekran değişiminin tamamıyla yapılması gerekir. Yani sadece iç ekran değişimi yerine komple ekran değişimi yapılmasında kaliteli bir çalışma olması adına her zaman için fayda vardır. Bu nedenle uzmanlar da dahil olmak üzere iPhone ekranlarında yaşanan sorunların komple ekran değişimi ile giderilmesini tavsiye etmektedir. Peki, iPhone ekran değişiminde firmalar tarafından sunulan hizmetler nelerdir? Gelin şimdi daha yakından bakalım.

  • Genel olarak ekran değişimleri için 15 ya da 20 dakika yeter ve bu süre zarfından ekran değişimleri başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.
  • Ayrıca firmalar orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri ile hizmet verir.
  • Pek çok serviste parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur ve müşteriler belirli bir süre verilen hizmet dolayısı ile güvence altına alınır.
  • Bazı firmaların müşteri adresinde dahi ekran değişimi hizmeti verdiğiniz söylemek mümkündür.
  • Bunun yanında kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmeti sunan firmalarında olduğunu belirtmekte fayda vardır.
  • Erkan değişimi hizmetlerinde konusunda uzman ve deneyimli personel ile çalışmalar yapılır.
  • Değişim sırasında telefonların diğer aksamlarına zarar gelmemesi adına en son teknolojiye sahip ekipman ve donanımlar kullanılır.
  • Ekran değişiminin ardından cam koruyucu desteği sunulur ve bu sayede kullanıcıların benzer sorunlar ile karşı karşıya kalma riskleri en aza indirgenir.

iPhone Ekran Değişimi Garantili Olarak Mı Yapılır?

Bu konuda ilk olarak belirtmemiz gereken iPhone telefonunuzun garanti süresi ile yakından alakalıdır. Eğer garanti süreniz bitmiş ise ve farklı bir serviste ekran değişimi yapıyorsanız, yapılan değişimin ücretli olduğunu söylemekte fayda vardır. Ancak servis tarafından verilen hizmet için de belirli bir süre parça ve işçilik garantisi verilir. Bu şekilde de müşterileri ekran değişimi sonrasında bir süre daha güvence altında hizmet almış olur.

iPhone Ekran Değişimi İçin Profesyonel Ekip ile Tanışın

Ekran değişimi için siz de hem alanında profesyonel hem de tecrübeli bir ekip ile çalışmak isterseniz, sizleri de sektörde önemli bir konumda yer alan firmamıza bekliyoruz. Firmamız sizlere sadece 20 dakika içerisinde ekran değişimi hizmeti sunar. Bizimle aynı gün telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kurtulabilir ve bunun yanında hızlı ve güvenilir hizmetlere ortak olabilirsiniz. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız, sizleri her zaman güvence altına alır. Ayrıca değişimleri son teknoloji ekipmanları ile telefonların diğer donanımlarına zarar vermeden yapar ve değişim sırasında telefon içindeki bilgilere asla zarar verilmez. Ekran değişimlerinin uygun fiyatlarda yapıldığı firmamıza gelin ve siz de profesyonel hizmetlerinizi daha yakından görün.

Yorum Yap