1. Ana Sayfa
  2. Blog

iPhone Bulanık Çekme Sorunu

iPhone Bulanık Çekme Sorunu
+ - 0

iPhone bulanık çekme sorunu denince ilk olarak akla gelen telefonların kameralarında donanımsal bir sorun yaşandığıdır. Kullanıcılar için kamera kullanımını zora sokan bu durum, aynı zamanda fotoğraf ve video çekimlerinin başarısız ve kalitesiz olmasına neden olur. Bu nedenle iphone kamera odaklama sorunu bir an önce çözüme kavuşturulmalı ve telefon kamerasının eski haline geri getirilmesi gerekir. Tabi akıllı telefonlarda ortaya çıkan bulanık kamera çekimlerinin birtakım nedenleri vardır ve öncelikle bu nedenleri saptamak ve sonrasında çözüm yoluna gitmek en doğru hamlelerden biri olur. Çözüm konusunda nedenleri tespit etmek her zaman için istenen sonuçlara ulaşmada hızlı ve pratik bir süreç ortaya koyar.

iPhone bulanık çekme sorunu akıllı telefonlar için oldukça önemli bir konumda yer alan kameralarda istenmedik problemlerin öne çıkmasına neden olur. Bazen arka bazen de ön kameralarda yaşanan bulanık çekme sorunu, çözülmediği sürece telefonlarda kaliteli fotoğraf ve video çekimi yapmak maalesef mümkün olmaz. Bu yüzden sorunun nedenlerini bulmak ve buna göre çözüm üretmek gerekir. Şimdi, iPhone telefonlarda n ya da arka kameralarda yaşanan bulanık çekme sorunu nedenlerinin neler olduğuna daha yakından bakalım.

  • Telefonun düşmesi ya da herhangi bir şekilde darbe alması sonucunda ön ya da arka kameranın hasar görmüş olması
  • Arka kamerada buluna ve kamerayı dış kışında koruyan lensin çizilmesi
  • Ön kameranın önüne gelen ekran koruyucular

iPhone Bulanık Çekme Sorunu İçin Kesin Çözüm

iPhone telefonlarda kameranın bulanık ya da net bir şekilde çekim yapmaması birtakım nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar, ancak kesin çözüm yöntemi kamera değişimi olmaktadır. Çünkü bulanık çekim yapan kameralarda genelde donanım kaynaklı sorunlar meydana gelir ve bu yüzden kameranın değiştirilmesi gerekir. Eğer siz de iphone 7 ön kamera bulanık çekiyor gibi sorunlar ile karşı karşyaysanız ve yaşadığınız sorunu nasıl çözmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, uzman bir teknik servisten kamera değişimi hizmeti alarak bulanık kamera çekimi sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. iPhone bulanık çekme sorunu karşısında yapılan kamera değişim hizmetleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • iPhone model telefonlarda ön ya da arka kamera değişim hizmetleri 45 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Bunun yanında kargo ile kamera değişimi hizmeti almak isteyen kullanıcılar için 3 iş günü içinde değişim hizmeti sunulur.
  • Ayrıca iPhone telefonların gerek ön gerekse de arka kameraları için her zaman orijinal ve modele uygun kameralar kullanılır.
  • Kamera değişimi yapıldığı sırada telefonlar asla sıfırlanmaz ve telefonda içindeki bilgiler silinmez.
  • Bunların yanı sıra kamera değişimlerinde teknik servisler parça ve işçilik garantisi altında hizmet verir ve bu süre genelde 6 ay olarak belirlenmiştir. Parça ve işçilik garantisi ile alınan hizmet sonrasında aynı problemler yaşanması halinde ücretiz teknik destek almak mümkün olur.

iPhone’ların pek çok farklı modelinde öne çıkan bu sorun için en etkili ve kalıcı çözüm yolu kamera değişimi olmaktadır. Çünkü iphone 7 kamera sorunu ya da bulanık çekme sorunu genel olarak donanımsal bir problem olma özelliği taşır ve bu yüzden telefon kamerasının tekrar normal bir çekim yapabilmesi için değiştirilmesi gerekir. Kamera değişimi, bulanık çekme sorununa kökten çözüm getirir ve bu nedenle kullanıcıların yaşadıkları bu sorun karısında kendilerinin müdahale etmemesi ve profesyonel bir yardım alarak kamera değişimi yaptırmaları tavsiye edilir.

iPhone Bulanık Çekme Sorunu Konusunda Profesyonel Çözüm

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan telefon servisimiz, siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Öne ve arka kamera değişiminde konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet verilen servisimizde siz de yaşadığınız tüm kamera sorunlarına profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Firmamız, siz müşterilerine parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bunun yanında işlemler sırasına hiçbir şekilde telefonlarınızın içinde yer alan bilgiler silinmez ve bunun yanında telefonlarınız sıfırlanmaz. Ayrıca ön ve arka kamera değişiminde her zaman orijinal kameralar kullanılır. Modele uygun orijinal kameralar ile hizmet veren firmamızda siz de kısa sürede yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz. Hemen bizi rayın ve yaşadığınız sorunu anlayarak sizlere çözüm önerileri sunmamıza bize yardımcı olun.

Yorum Yap