1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. iPhone Batarya Değişimi Sonrası

iPhone Batarya Değişimi Sonrası

featured

iPhone batarya değişimi sonrası telefonlarınızda ne tür değişiklikler meydana gelir? Batarya değişimi sonrasında batarya performansında artış gözlenir mi? ya da şarj süresi uzar mı? Siz de bu konularda detaylı bilgiler edinmek için, yazımızı baştan sona kadar okumanızı tavsiye ederiz.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Şarj Süresi Uzar Mı?

iPhone telefonlarda batarya değişimi sonrasında şarj süresince belirgin oranda bir artış meydana gelir. Daha önce kullanılan bataryanın ömrünün azalmasına bağlı olarak mAh değerinde düşüş meydana gelir. Ancak yeni batarya ile mAh değeri eski haline döner ve bu şekilde kullanım sırasında şarj daha uzun süre dayanır.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Performans Artışı Olur Mu?

iPhone’larda batarya değişimi sonrasında performans artışı meydana gelmesi mümkündür. Genelde batarya sorunu olan iPhone telefonlarda uygulamaların verimli bir şekilde çalışmasında bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bunun yanında şarj performansı olarak da çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalınabilir. Ancak iPhone batarya değişimi sonrasında pek çok açıdan performans artar ve telefon neredeyse ilk gün ki kullanıma geri döner.

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone batarya değişimleri genel olarak kısa bir süreç içerisinde tamamlanır. Ortalama 20 – 30 dakika arasında iPhone telefonlarda batarya değişimi yaptırmak mümkündür. Değişim sonrasında istenmedik durumlar ile karşılaşmamak için hızdan daha çok uzman ve deneyimli bir teknik servis ile batarya değişimi yapılmasında fayda vardır.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone’larda batarya değişimi yapılmasının ardından telefonlarda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Çünkü batarya değişimi sırasında telefon belleği ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmaz ve bu nedenle telefonlarda bulunan;

  • Fotoğraf
  • Video
  • Oyun
  • Uygulama
  • Telefon rehberi

gibi bilgiler silinmez ya da kaybolmaz. Batarya değişim hizmetlerinde bilgileriniz konusunda herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Eğer sizler de iPhone batarya değişimi sonrasında istenmedik durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız ve batarya değişiminde kaliteli bir hizmet arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım.

Yorum Yap

Yorum Yap