1. Ana Sayfa
  2. Blog

İPhone Arka Kasa Değişimi

İPhone Arka Kasa Değişimi
+ - 0

İPhone arka kasa değişimi; Zaman içinde kullanıma bağlı olarak her telefon modelinde bir takım iç ve dış sorun meydana gelebilir. Bu arızalar, kasada, ekranda, bataryada ve yazılım sisteminde olabileceği gibi anakart ve şarj cihazlarında dahi gerçekleşebilir.

Bu nedenle özellikle zarif üretilen telefonlar olan iphone modellerinde söz konusu şikayetler çok daha sık karşılaşılır. Apple markası altında üretilen ürünlerin şık ve kullanışlı olması kadar narin ve kırılgan olması da değişmeyen koşullar arasında yer alır.

İPhone arka kasa değişimi; Tam olarak bu nokta da devreye girerek ihtiyaca dönüşür. Zira zaman içinde oluşan çizikler, darbeler yamulma ve zedelenmeler telefonu çirkin bir görüntüde gösterebilir. Fakat bu bir kader değildir. Çünkü iphone kasa değişimi mümkündür. Şirket üretmiş olduğu tüm ürünlerde kasa, ekran ve diğer pek çok parçanın değişimine olanak sağlayacak şekilde üretim yapmıştır.

Firmamız da iPhone Kasa Değişimin Avantajı

Firmamız Kadıköy de uzun yıllar telefon tamir hizmeti sunmuş köklü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle süreç içinde edinmiş olduğumuz tecrübe hem Apple ürünlerinde hem de Android işletim sistemi kullanan; Samsung, Sony, Lenovo, LG, Asus ve Huawei gibi büyük markaların kasa değişimi alanında başarılı işlere imza atmamızı sağlamıştır.

  • Kasa değişim fiyatı
  • Kasa değişim nasıl yapılır?
  • Ekran değişim fiyatı

Kullanıcıların en sık sorduğu sorular olan yukarıdaki soruların hepsi için firmamız hizmet vermektedir. Fiyat almak ve hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kasa Değişimi Yapmamak Tehlikeli mi?

İPhone telefonlar ve tüm diğer markalara ait telefonlar Lityum-ion batarya teknolojisi ile çalışmaktadır. Bu teknolojide sıvı olan depolayıcı elektrolit, batarya içinde iki kutup arasında gezerek enerji transferi sağlar. Lityum- ion bataryaların iç yüzeyi de dış yüzeyi de hassas yapılardır.

Telefonlarınızı sık sık düşürüyorsanız ve bu düşmeye bağlı telefon kasasında kırıklar oluşmaya başladıysa, bataryanızda da sorun olduğunu söylemek mümkün olabilir. Bataryalar eğer dışarıdan oksijen alacak şekilde arızalanmışsa, muhtemelen kısa süre içinde yanmaları ve patlamaları gerçekleşebilir. Bu nokta da istenmeyen durumlar olmaması için ağır bir düşme ya da ezilmeden sonra sadece kozmetik açıdan değil güvenlik açısından da bataryanızı ve telefon kasasını değiştirmeniz faydalı olacaktır.

Kasa Değişimi nasıl yapılmaktadır?

Apple marka tüm telefonlarda kasa değişimi mümkündür. Fakat süreleri farklılık gösterir. Firmamızda tüm iphone modellerine ait kasa bulunmaktadır. Bu sayede modeliniz ne olursa olsun 20 dakika içinde göz önünde iphone kasa değişimi hizmeti sunulmaktadır.

İphone kasa ve onarım alanında hizmet veren firmamızda görev alan tüm personellerimiz kasa değişimine ve diğer onarımlara karşı eğitimli ve ne yaptığını bilen çalışanlardır. Kasa değişimi sırasında telefonunuzun içinde her hangi bir revizyon söz konusu olmayacağı gibi, tuş kilidinizi dahi açmanızı gerektirecek bir veri transferi gerekli olmaz. Telefonunuza format atılmadığı gibi bir sıfırlama işlemi de yapılmamaktadır.

 

Kasa Değişiminde Kullanılan Ürünler

Firmamız Apple şirketinden yedek parça üretim sertifikası alan yan sanayi üreticilerinden ürün teminatı yapmaktadır. Bu nedenle kullandığımız tüm ürünlerin birebir görünümü olduğu ve dışarıdan bakan kimsenin kasa değişimi gerçekleştiğini anlaması mümkün değildir.

Kullanmış olduğumuz tüm kasalar orijinal ürüne sadıktır. Alüminyum kasalı telefonlar için alüminyum, metal kasalı ürünler için metal ürün kullanılmaktadır. Bu nokta da seçim hakkımız yoktur. Çünkü orijinal ürüne sadık kalarak gerçekleştirilen üretimler söz konusudur.

İphone Kasa Değişimi Çok Pahalı mı?

Apple şirketi kendi teknik servisini garanti kapsamında yapmaktadır. Fakat yapılan garanti işlemi kasalar, söz konusu olduğunda teknik servis kapsamında işlem görmemektedir. Ortalama telefonun yarı ücreti sayılacak fiyatlarda ekran ve kasa değişimi yapıldığı gibi telefonun garanti paketi de bozulmaktadır.

Her ne kadar firmamızın yaptığı değişimlerde telefonu garanti dışı bıraksa da en azından çok daha uygun fiyatlı ekran değişimi hizmeti alınmış hem de telefonun değişen her parçası için 6 ay firma garantimizden yararlanmış olacaksınız. Bu yönü ile bakıldığında firmamızdan hizmet almanız çok daha makul ve mantıklı bir seçim olacaktır.

 

Yorum Yap