1. Ana Sayfa
  2. Blog

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Kadıköy
+ - 0

İphone 8 plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesi içinde firma olarak mümkün mertebe en güvenilir telefon tamir işlemleri sunan köklü bir firmayız. Tecrübemizi 20 senelik geçmişinden sağlamakta olan ekiplerimiz, bu sayede de arka cam değişimi işlemlerinde verimli ve detaylı bir düzenlemeye odaklanmaktadır.

Sadece ön cam değişimi gerçekleştirmeyen ve solo olarak ön cam değişimini kesinlikle verimli bulmayan firmamız, arka cam işlemlerinde her zaman verimli sonuç odaklı bir bakım onarım işlemlerine dahil olmaya özen gösterir. Çünkü ekran kırılması yaşamakta olan bir telefonunun arka camında ise daha farklı sorunlar çıkabilir. İşte bu sorunlara odaklanarak ilerledikçe detaylı ve sistemli bir düzen de size ulaştırılmış olacaktır.

Kadıköy’ün En Güvenilir Ekran Değişimi İşlemleri

İphone 8 Plus arka cam değişimi Kadıköy işlemleri dahilinde bakıldığında da firmamız sistematik bir düzenleme ile adım atar. Arka cama gelecek olan herhangi bir zararın kasa ve telefon gövdesine de doğrudan etkide bulunabileceğini düşünmekteyiz. Bu sebepten dolayı da sistematik bir şekilde ilerlemek bizim için öncelikli adımdır. Bunu sergileyerek atmış olduğumuz her adım sayesinde de güven verici bir düzenlemeye ve sonucu kuvvetli oluşumlara ulaşmak ada her zaman mümkün hale gelmiş olacaktır. Bizim için önemli olan şey, telefonların kalıcı bir onarım düzenine ulaşmasıdır.

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Sonrası Açılmıyor

Her işlemi detaycı bir şekilde gerçekleştirerek sonuca ulaştırdığımız arka cam değişimi aşamalarımızda olası problemler de garanti hizmetlerimiz kapsamında ortadan kaldırılmaktadır. Bu sistemi de detaylı bir şekilde sunduğumuz hizmet ayrıcalıklarımız da şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İstanbul’da her ilçeye özel aracımızla giderek bizzat gözünüzü önünde arka cam değişimi yapmaktayız
  • 6 ay içerisinde teknik parça ve işçilik garantisi de sunulur
  • Düzenli ve verimli bir çalışma düzenine sahibiz
  • 15 dakika içerisinde telefon onarım aşamalarına geçiş yapılır
  • Öğrenciler ve emekliler için %10’luk indirimler
  • Türkiye’nin her bölgesinden kargo yöntemiyle telefon alarak müşterilere kameralı sohbet aracılığıyla, onların takibini sağlayacak şekilde bakım onarım işlemlerini sunmayı başarmaktayız.

Yazar Hakkında

Yorum Yap