1. Ana Sayfa
  2. Blog

İphone 8 Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 Arka Cam Değişimi Kadıköy
+ - 0

İphone 8 arka cam değişimi Kadıköy bölgesi ve civarlarında detaylı ve sistemli bir şekilde telefon bakım onarım işlemleri düzenlemeye çaba gösteririz. Arka cam değişimi konusunda sistemli adımlar atabilen bir ekibiz. 20 senelik tecrübe garanticiliği ile şekillendirmiş olduğumuz işlemler dahilinde de sonucu yüksek bir düzenleme ile ilerlemeye odaklanma da mümkün hale gelmekte.

Sadece ön cam değişimi yapmamaktayız. Bu gibi durumlarda bizler ön camların doğrudan değişimine odaklanmayı da özenli bir şekilde gerçekleştirmeye çaba gösteririz. Bu işlevsel düzenlemelerin tamamını ayarladığımız için de telefonlarınızın genel yapısına zarar vermeyecek bir şekilde ilerler, adımlarımızı da ne olursa olsun sıkı bir düzenlemeye ulaştıracağız.

Kaliteli Arka Cam Değişim Hizmetleri Kadıköy

İphone 8 arka cam değişimi Kadıköy işlevsellikleri dahilinde verim sağlayıcı bir arka cam tasarımı oluşturuyoruz. Ekran hassasiyeti ise her işlem esnasında titizlikle sağlanır. Çünkü İphone marka telefonlarda hem hafıza, hem de kasaya kesinlikle zarar gelmemelidir. Kasa bir telefonun beyni konumundadır ve arka cam değişimlerinde de bu konumu destekleyici birçok unsur kendisini göstermektedir. Bu sebepten dolayı da gerçekleştirilen her aşamamızda telefonunuzun bölgesine en az zararı gösterecek bir düzenleme ile ilerlemekteyiz. Bu da kısa süre içerisinde kırılan arka camların kaldırılıp, çok daha düzenli arka cam monte edilmesini sağlayacaktır. Bu aşamalarda çalışanlarımız senelerin getirdiği tecrübe ile ilerlemektedir.

İphone 8 Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

İphone marka telefon bakım onarım aşamaları dahilinde her zaman sıkı sıkıya bir düzenleme ve müşteri memnuniyeti hakimiyeti sağlanır.

Bu kapsamda da müşterilerimize sunulan ayrıcalıklı hizmetleri de şu şekilde sıralamak mümkün olabilir;

  • 6 aylık işçilik ve yedek parça garanti takviyesi
  • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirimler
  • İstanbul’da her bölgeye özel araçla giderek, belirtilen adreslere ulaşıp müşterinin gözü önünde işlem yapma
  • Her işlemimizi 15 dakika içerisinde sonuca ulaştırmayı başarma
  • Orijinaline yakın yedek parça takviyesi gerçekleştirme
  • Türkiye’de her şehirden kargo ile telefon alıp, müşterilere görüntülü sohbet eşliğinde telefonlarının onarımı ve ücretsiz bir şekilde de teslim etme.

Yazar Hakkında

Yorum Yap