1. Ana Sayfa
  2. iPhone

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone 13 Pro ekran kırılması, çatlaması görüntü gelmemesi durumlarda ekran değişimi ihtiyaç durumlarında göz önünde ekran değişimi yapan firmamız yardımınıza koşuyor. İstemsiz bir şekilde telefonun sert bir zemine düşmesi durumunda veya başka bir şekilde ekranın zarar görmesi durumunda ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimlerini alanında uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone 13 Pro Bozuk Ekran Nasıl Anlaşılır?

iPhone 13 Pro ekranımın kırıldığını yada bozulduğunu nasıl anlarım diye merak ediyorsanız ilk öncelikle şu anki haline nasıl geldiği önemlidir. Sert bir zemine çok sert bir şekilde düştüyse veya sıvı bir şeye temas ettikten sonra görüntü gittiyse sorunun başka akşamlardan da kaynaklanması muhtemeldir. Ekranda sarı lekeler çizgiler morarma veya ekranının yarısının olup yarısının olmaması gibi durumlarda sorun ekrandan kaynaklanmaktadır. Bazı cihazlarda da ses var görüntü yok sorunu ile de karşılaşılmaktadır. Bu tür sorunlarda ise sorunun ekran veya anakarttan kaynaklanması muhtemeldir.

Servisimizde iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

Servisimizde iPhone 13 pro ekran değişimi işlemleri müşteri yanında yapılmaktadır. Yani siz kahvenizi yudumlardan 30 40 dakika gibi bir süre içinde iphone 13 pro kırık ekranınız yeni ekran ile değiştirilip işleminiz tamamlanmaktadır. Ekran değişimi işleminde iç dış ekran olarak komple ekran değişimi işlemi yapmaktayız.

1- Ekran değişimi işlemi işlemini müşteri yanında yapmamızla beraber hiçbir kör nokta kalmayacak şekilde 7/24 güvenlik kamera ile de gözetim altındadır.

2- Ekran Değişimi işlemlerinde kesinlikle hiçbir veri kaybına uğramazsınız. İşlemler zaten göz önünde yapılacağı için tüm işlemlere birebir şahit olacaksınız.

3- Veri güvenliğiniz ve cihazın parça güvenliği açısından tüm işlemler birebir siz izlerken yapılmaktadır.

4- Ekran koruyucu hediyemizin montajından sonra teslimini yapmaktayız.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürmektedir?

iPhone 13 pro ekran değişimi servisimizde yoğunluğa bağlı olmakla beraber tahmini olarak maksimum 30 40 dakika içinde yapılmaktadır. İşlemlerimizin bu kadar hızlı olmasının asıl sebebi işimizi ciddiye alıp müşterimizin zamanını çalmadan günlük hayatın hızından eksik kalmaması için pratik çözümlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde ekran değişimi işlemini yapmaktayız

Apple 13 Pro Cep Telefonu Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 13 pro ekran değişimi fiyatı teknik servisimizdeki fiyatı 3250 TL’dir. Fiyatlar günün dolar kuruna bağlı olarak değişebilmektedir. Güncel fiyatlar için her zaman cep telefonu tamir servisimize ulaşmanız daha yararlı olacaktır. En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmamız sayesinde bütçe dostu bir fiyat teklifi sunmaktayız.

Kargo ile iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

Ekran değişimi ihtiyacınız var ise ve şehir dışındaysanız veya gelecek durumda değilseniz merak etmeyin kargo ile ekran değişimi hizmetimiz tam size göre. Firmamıza gelme şansınız yoksa ve güvenli bir tamir deneyimi yaşamak istiyorsanız Kadıköy Cep Dünyası yardımınıza koşuyor. Telefonunuz bize ulaştığı an sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri canlı bir şekilde izletebiliriz. Cihazın kargo açılımdan onarılıp paketlenme aşamasına kadar tüm işlemleri görüntülü bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu sayede hem güvenli bir hizmet almış olursunuz hem cihazınızdaki tüm işlemleri birebir izlediğiniz için hiçbir kuşkuya sahip olmayacaksınız.

Neden Kadıköy Cep Dünyası

Kadıköy Cep Dünyası firması olarak 20 yıldır Kadıköy’de cep telefonu tamir onarım alanında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Hizmetlerimizi yıllardır kesintisiz bir şekilde sürdürmemizin başlıca sebepleri müşteriye verdiğimiz değerdir. Müşterilerimizin geri dönüşlerinin değerlendirip her geçen gün üstüne katmaktayız bu sayede Türkiye’nin EN ÇOK OLUMLU yoruma sahip ilk ve tek teknik servisiyiz. Servisimizde işlemlerin göz önünde yapılmasının asıl sebeplerinden biri de maalesef ki cep telefonu onarımı sektöründe oluşan güvensizliktir. Göz önünde tamir sayesinde veri ve parça güvenliğinizi tam olarak sağlayıp oluşan ön yargıyı kırmayı hedefliyoruz.

iPhone 13 Pro Dokunmatik Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Hayır, iPhone 13 pro ekran onarımı işlemi sırasında hiçbir veriniz silinmez bize teslim ettiğiniz şekilde sadece ekran değişimi yapılmış şekilde teslim edilmektedir. İşlemleri birebir zaten takip edeceksiniz.

Diğer iPhone 13 Onarımlarınız nelerdir ?

iPhone 13 pro cihazlarınız için gerektiği durumda batarya değişimi, şarj soketi değişimi, arka cam kapak değişimi, arka ve ön kamera değişimi gibi tüm onarım işlemlerini de yapmaktayız.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap