1. Ana Sayfa
  2. iPhone

iPhone 13 Ekran Değişimi Ve Teknik Servis Fiyatı

iPhone 13 Ekran Değişimi Ve Teknik Servis Fiyatı
+ - 0

iPhone 13 telefonunuzun ekranı kırıldıysa ve ekran değişimi ihtiyacınız varsa Kadıköy Cep Dünyası firmamız tam size göre. Firmamızda işlemlerimiz göz önünde yapılmaktadır yani siz birebir tüm işlemleri canlı olarak göreceksiniz. İşlemlerimiz sırasında cihazınızın yanınızdan ayrılmayıp hem cihazınızda olan bilgiler güvende olacak hem güvenilir bir onarım işlemi olacaktır. iPhone 13 Ekran değişiminiz yapılırken dilerseniz batarya değişimi, hoparlör değişimi fiyatını da alıp diğer sorunlu aksamlarını da tek seferde değişimini isteyebilirsiniz.

iPhone 13 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor ?

iPhone 13 ekran değişimi süresi genel olarak 20 ile 1 saat arasında gerçekleşmektedir. Bu süre yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilse de maksimum 1 saat içinde genellikle tamamlanmaktadır. İstanbul içinde adresimize kadar gelemeyecek müşterilerimiz için kurye/yerinde tamir hizmetlerimizde mevcuttur bunun için adresinize olan uzaklığa göre ek bilgi ve fiyat talep edebilirsiniz. İstanbul’da olmayan müşterilerimiz için ise kargo gönderimi seçeneği mevcuttur. Kargo gönderimlerinde cihaz bize ulaştığı gün işlemlere başlayıp bitirmekteyiz. Kargolar geldiği gün onarılıp tekrardan kargoya verilmektedir bu yüzden kargo geliş gidiş süreleri kadar sürmektedir (ortalama 3 – 4 iş günü kadar)

iPhone 13 Ekran Değişimi Servisi Kadıköy

iPhone 13 Kadıköy Teknik sevisi ihtiyaçlarınızı karşılayan Kadıköy Cep Dünyası teknik servisimiz merkezi konumu sayesinde birçok toplu taşıma aracı ile kolaylık ile ulaşılabilmektedir. Kadıköy’ün ve Türkiye’nin en çok olumlu yoruma sahip teknik servisi olarak 20 yılla aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Hizmet kalitemizin bize geri dönüşü olan olumlu yorumlar sayesinde 3500’den fazla olumlu yoruma sahip ve en yüksek memnun müşteriye sahip servisi olarak gurur duyuyoruz.

Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone 13 ekran değişimi fiyatı 2750 TL olup ekran değişimi sonrası bir adet 20 TL değerindeki ekran koruyucu da hediyemizdir. Ekran değişimi fiyatlarımızda müşterimizin memnuniyeti açısından en uygun fiyatta tutmaktayız. Cihazınızda olan başka sorunlar içinde ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone 13 Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

iPhone 13 ve tüm akıllı cep telefonlarında ön ekran camı değişimi işlemini kesinlikle tavsiye etmemekle beraber yapmamaktayız. Ön cam değişimi işleminde fiyatların uygun olmasından dolayı maalesef Ön camı kırık iç ekranı sağlam olan birçok kullanıcı ön cam değişimine yönelmektedir. Ancak bu işlemlerin çok yüksek veya eksi derecelerde ön camından ayrılmasından kaynaklı iç ekranı da zarar görebilmektedir. Bu yüzden hiçbir yetkili servis çok fazla kâr marjı olmasına rağmen ön cam değişimi işlemini yapmamaktadır. Bizde müşteri memnuniyetiniz için kesinlikle tavsiye etmemekle beraber yapmamaktayız.

iPhone 13 Ekran Değişimi Kargo ile Teslimat

iPhone 13 cihazınızda oluşan tüm sorunlarda telefonunuzu bize gönderebilir veya iş yerimize gelebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul içi kurye hizmetimizde mevcuttur. Kargo gönderimleri için bizi arayıp fiyat bilgisi almanız gerekiyor ardından ise bize gönderebilirsiniz. Gönderim sırasında cihazınızı yolda zarar görmeyecek bir şekilde paketleme yapmanızda gerekiyor. Cihaz bize ulaştığı an isterseniz sizi görüntülü arayıp cihazın açılışından paketlenip gönderimine kadar olan süreci görüntülü arama ile izleyebilirsiniz veya kamera kaydını isteyebilirsiniz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Kadıköy Cep Dünyası telefon tamir onarım alanında uzman ekip arkadaşları ile hizmet veren bir teknik servistir. Servisimiz Türkiye’nin en çok olumlu yorumuna sahip teknik servisidir. Her geçen gün müşterilerimizden aldığımız öneri – şikayetler ve teşekkürleri sayesinde firmamızı sizin için bir adım daha ileriye taşıdık. Hakkımızda yapılan yorumlara ulaşmak için TIKLAYIN

iPhone 13 Dokunmatik Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 13 Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Cep telefonu ekran değişimi işleminiz sırasında hiçbir şekilde veri kaybına maruz kalmazsınız. Cihazda görüntü olmaması durumlarda veya ana kartının zarar görmesi gibi cihazın bize gelmeden önce bir bilgi kaybı oluşmadıysa işlemler sırasında ve sonrasında hiçbir bilgi kaybına uğramazsınız.

Diğer iPhone 13 Onarımlarınız nelerdir ?

iPhone 13 ekran değişimi, batarya değişimi, arka cam (kapak) değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, ön arka kamera değişimi gibi tüm parça değişimi işlemlerini yapmaktayız.

iPhone 13 pil ve Arka Kapak Cam Değişimi İşlemleri Ne Kadar Sürmektedir ?

iPhone 13 pil değişimi işlemi yoğunluğa göre 20 30 dakika içinde tamamlanmaktadır. iPhone 13 arka kapak cam değişiminde ise çok fazla bir işçilik olduğu için biraz daha fazla uzun sürmektedir. Yoğunluğa bağlı olmakla beraber 1 saat 3 saat arasında sürmektedir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap