1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan telefon servisimizde, tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak herhangi bir düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişimi sırasında ise işlemlerin tümü sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve bizimle hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılır ve gerekli kontroller sonrasında tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Diğer yandan telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

iPhone 12 Pro Max Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler ile gerçekleştirilir. Servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bütçenize uygun bir değişim hizmeti arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli çözümler elde edin.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır ve bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Bunun nedeni konusunda uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Sizler de ekran değişimi sonrasında bilgilerinizin hiçbir şekilde silinmesini ya da zarar görmesini istemiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile sorunsuz bir değişim hizmetine ortak olun.

iPhone 12 Pro Max Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri için her zaman alanında uzman bir ekip görev alır ve tüm değişimler garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız problemler için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, sizler de bir an önce telefon servisimize gelin ve ekran sorunlarınızı ortadan kaldırın. Servisimizde iPhone telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız problemler için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda kargo ile sizlere yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlar için telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Teknik servisimizde kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimi hizmetlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır.

Yorum Yap