1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi konusunda sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm arka cam değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızın arka kısmı orijinal haline geri döner. Ayrıca firmamız bünyesinde arka cam değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur ve aynı zamanda kaliteden ödün verilmeden işlemler yapılır.

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi ile sizler de telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız sorunları garanti kapsamında çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunları servisimiz aracılığı ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Diğer yandan teknik servisimize gelme imkanınız yoksa, telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu sayede yaşadığınız problemleri kısa sürede giderebilirsiniz. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınızda arka cam değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ise gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek yine kargo aracılığı ile telefonlarınız adresinize kadar geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi için her zaman konusunda uzman ve deneyimli nir ekip görev alır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile arka cam değişimi yapılır. Bunun yanında değişimler için lazer makinesi kullanılır ve bu makine ile telefonlarınızın tek bir vidası dahi sökülmeden hizmet verilir. Genel olarak baktığımızda ise iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Servisimizde iPhone arka cam değişimleri daima lazer makinesi ile yapılır.
  • Lazer cihazı sayesinde değişim sırasında telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Bazı teknik servilerde arka cam değişimleri bıçak ya da tornavida gibi aletler yapılır. Ancak bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanmak telefonların çizilmesine ya da darbe almasına neden olabilir. Bu yüzden firmamız, her zaman lazer cihazı ile sizlere yardımcı olur.
  • Arka cam değişimi sırasında lazer makinesi ile telefonların arka cam kısmına lazer dalgaları gönderilir ve burada yer alan epoksi malzeme yakılır. Bunun ardından ise iPhone arka camı kolay bir şekilde çıkarılır.
  • Arka camın yerinden çıkarılmasının ardından ise yüzey lazer cihazı ile arka cam değişim yapılır.

iPhone 12 Pro Max Ucuz Arka Cam Değişimi

Telefon servisimiz siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümlerin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Sektör bünyesinde en ucuz arka cam değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de teknik servisimize gelebilir ve bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet için sizler de bizi tercih edin, alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimlerinde profesyonel işçiliği ile öne çıkan firmamız, siz müşterileri için uzman ekibi ile hizmet verir. Tüm arka cam değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca işlemlerin tamamı son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Arka cam değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir sürede iPhone telefonlarınızın arka camı değiştirilir ve ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişimin ardından sizler de kendi telefonlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone telefonların arka cam değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile yardımcı olur. Servisimizde iPhone telefonların arka cam değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında ise yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek sunulur.

Yorum Yap