1. Ana Sayfa
  2. Blog

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Pro ekran değişimi hizmetlerinde sizlere alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile kaliteden ödün vermeden yardımcı olan firmamız, aynı zamanda tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır. Bu sayede telefon ekranlarınız ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti bakımından ilk gün ki haline geri döner. Firmamız siz değerli müşterileri için ekran değişimlerinde;

  • Daima orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar.
  • Ayrıca değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişim sırasında telefonlar üzerinde yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimiz ekran değişimlerinde sizlere konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile hizmet verir. Bu sayede değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ve zarar görmez. Ayrıca uzman çalışanlarımız sadece telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve böylece telefonlarınızdaki oyun, uygulama, telefon rehberi, video ve fotoğraf gibi bilgiler de asla kaybolmaz ya da silinmez.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Servisimizde iPhone ekran değişimi için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır. Bunun yanında değişimler sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınız asla yüksek ısıya maruz kalmaz ve değişim esnasında yapıştırıcı madde kullanılmadan son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır.

Ekran değişiminin ardından yeni ekran üzerinde çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızı test edebilir ve onay vererek teslimat sürecine geçilmesini sağlayabilirsiniz. Garanti kapsamında yapılan ekran değişimlerinin aynı zamanda sizlerin gözü önünde yapıldığını da söylemek isteriz.

Siz de ekranı kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozuk iPhone telefonlarınızı hemen servisimize getirebilir ve sizlere kalıcı çözümler ile yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ekran sorunları yaşamanız halinde hemen bizimle iletişime geçmek ve daha sonrasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümlerimizden bir an önce yararlanmaktır.

Yorum Yap