1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Pro ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özelliklerde performans kaybı yaşanmaz. Bunların yanı sıra siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi imkanı sunar. Cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamıza aittir. Bunun yanında kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için garanti kapsamında hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek verir.

 

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Ekran değişimleri için ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre uzman ekibimiz için yeterlidir. Bu sürenin ardından yeni ekranlarınızda bazı testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonrasında bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve buna göre telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone ekran değişimi hizmetleri için teknik servisimize gelme imkanınız bulunmuyorsa, sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

iPhone 12 Pro Ucuz Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz, aynı zamanda siz müşterileri için uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimleri yapar. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ekran değişimleri için hemen telefon servisimize gelin ve uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümlere ulaşın.

iPhone 12 Pro Garantili Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında çözümler ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunulur.

iPhone 12 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızdaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun yanında panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Yorum Yap