1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Pro arka cam değişimi hizmetlerinde önce müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmamız, her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için sizler de son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapana firmamıza gelebilir ve bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz. Arka cam değişimlerinde lazer makinesi kullanan teknik servisimiz, değişim hizmetlerini neredeyse el değmeden gerçekleştirir. Bunun yanında değişim sonrasında iPhone arka camlarınız orijinalden farksız bir hale gelir.

iPhone 12 Pro arka cam değişimi için cep telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek de yaşadığınız arka cam problemlerinden kurtulabilirsiniz. Teknik servisimize kargo aracılığı ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde arka cam değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca teknik servisimizde arka cam değişimleri daima garanti kapsamında sizlere sunulur. Çatlak, çizik ya da kırık arka cam değişimi için sizler de firmamızdan en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasındaki 6 aylık periyotta ise yaşadığınız sorunlara karşı ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunlar için sizler de hemen teknik servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edin. Servisimiz bünyesinde tüm arka cam değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Lazer makinesi ile yapılan arka cam değişimleri sırasında telefonlarınızın diğer donanımları hiçbir şekilde zarar görmez. Genel olarak bakıldığında ise iPhone 12 Pro arka cam değişimleri aşağıdaki gibi yapılır;

  • Servisimiz bünyesinde iPhone 12 Pro arka cam değişimleri daima lazer makinesi kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca lazer makinesi sayesinde değişim anında telefonlar hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Genelde birçok teknik servis arka cam değişimi sırasında bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanılır. Ancak bu tür kesici aletlerin telefonlara zarar verme ihtimali çok yüksektir. Firmamız ise bu aletlerin yerine lazer cihazı kullanır ve bu sayede telefonlarınızın zarar görme riskini ortadan kaldırır.
  • Bunun yanında lazer cihazı ile arka cama gönderilen lazer ışıkları, burada yer alan epoksi malzemenin yakılmasına yardımcı olur. Bunun ardından arka cam yerinden oldukça kolay bir şekilde çıkarılır.
  • Arka camın yerinden çıkarılmasının ardından ise yüzey yine lazer makinesi ile temizlenir ve sonrasında arka cam değişimi yapılır.

iPhone 12 Pro Garantili Arka Cam Değişimi

Teknik servisimiz iPhone 12 Pro telefonların arka cam değişimlerinde garantili çözümler sunar. Sizler de çizik, çatlak ya da kırık arka cam değişimi için servisimiz ile iletişime geçebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında arka cam değişimi sonrasında ise arka camlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile değişim yapan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde arka cam değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü ekibimiz arka cam değişimi sırasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde işlem yapmaz. Bu nedenle telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde iPhone arka cam değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Alanında uzman ekibimiz yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde arka cam değişimlerinizi yapar. Bunun ardından ise gerekli testler ve kontrolleri de gerçekleştirerek telefonlarınızı teslim eder. Diğer yandan arka cam değişimi sonrasında ise sizler de telefonlarınızı kontrol edebilir ve daha sonra teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap