1. Ana Sayfa
  2. iPhone

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi
+ - 0

iPhone 12 mini ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydan gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Ayrıca değişimler her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

iPhone 12 mini ekran değişimi için sizler de cep telefonlarınızı kargo aracılığı ile teknik servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo yoluyla teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılır ve bunun ardından kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında yapılır. Bu nedenle ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemler için sizler de firmamız ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmeti alın. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü konusunda uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz asla silinmez. Sizler de bilgi güvenliğine önem veriyorsanız, ekran değişimleri için bizi tercih edebilir ve sorunsuz bir şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

iPhone telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bu nedenle sizler de hem kaliteli hem de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle ortadan kaldırabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrası yaşadığınız ekran sorunları için de firmamızdan ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimiz iPhone ekran değişimi hizmetlerinde oldukça hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır ve eğer herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de kargo ile telefonlarınızı bize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları bizimle giderebilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından yine kargo ile telefonlarınız adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca telefon servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bu şekilde sizlere kargo ücretleri konusunda herhangi bir ek maliyet çıkarılmaz.

Yorum Yap