1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi
+ - 0

iPhone 12 Mini arka cam değişimi konusunda sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen firmamıza gelin ve iPhone telefonlarınızın arka camlarında karşılaştığınız sorunları kısa sürede giderin. Servisimiz bünyesinde arka cam değişimleri daima alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişimler lazer makinesi kullanılarak yapılır. Bu sayede telefonlarınızın diğer donanımlarına hiçbir şekilde zarar verilmez. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında iPhone telefonlarınız orijinalden farksız hale gelir.

iPhone 12 Mini arka cam değişimi ile siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunan teknik servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. iPhone telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Diğer yandan servisimizde kargon gönderim hizmeti ile değişim yapılır. Sizler de telefonlarınızı kargo ile teknik servisimize gönderebilir ve bu şekilde arka cam değişimi hizmeti alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone telefonların arka cam değişimlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, tüm çalışmalarında kaliteli bir işçilik ortaya koyar. Bunun yanında servisimizde değişimler için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bu sayede işlemler daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve değişim sırasında telefonlarınız asla zarar görmez. iPhone 12 Mini arka cam değişimleri ise firmamızda aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Telefon servisimizde arka cam değişimleri her zaman lazer makinesi kullanılarak profesyonel bir işçilikle yapılır.
  • Lazer cihazı ile yapılan değişimler sırasında iPhone telefonlarınızın diğer donanımları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Arka cam değişimlerinde bazı servisler bıçak ya da tornavida gibi aletler ile hizmet verir. Ancak bu telefonların çizilmesi ya da zedelenmesi adına yanlış bir uygulamadır. Firmamız ise arka cam değişimleri için lazer makinesi ile hizmet verir.
  • Lazer makinesi ile telefonların arka kısmına gönderilen lazer dalgaları, burada yer alan epoksi malzemenin yakılmasını sağlar ve böylece arka cam yerinden kolayca çıkarılır.
  • Daha sonra ise arka camın çıkarılmış olduğu yüzey lazer makinesi ile temizlenerek arka cam değiştirilir.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan arka cam değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Tüm arka cam değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapmaz. Bu nedenle de telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone arka cam değişimlerinde sizler de hızlı ve kaliteli çözümler için hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimleri yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Arka cam değişiminin hemen ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında sizler de değişim sonrasında kendi telefonlarınızı detaylı bir şekilde kontrol edebilir ve sonrasında da teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Garantili Arka Cam Değişimi

Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında arka cam değişimleri yapar. Sizler de telefonlarınızda meydana gelen kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için firmamıza gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için yine servisimiz tarafından sunulan ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Uygun Fiyatlı Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi ihtiyaçlarınızda sizler de hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olalım. Telefon servisimiz, sektör bünyesinde en ucuz arka cam değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de hem kaliteli hem de bütçenize uygun çözümler için bir an önce teknik servisimize gelebilir ve sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

Yorum Yap