1. Ana Sayfa
  2. Genel

iPhone 12 Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Arka Cam Değişimi
+ - 0

iPhone 12 arka cam değişimi hizmetleri ile sizler de alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile telefonlarınızın arka camında meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde arka cam değişimleri alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sonrasında iPhone telefonlarınızın arka camı orijinale haline geri döner. Teknik servisimizde arka cam değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir.

iPhone 12 arka cam değişimi ile siz müşterileri için garanti kapsamsında değişim hizmeti sunan teknik servisimiz, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olur. Sizler de çatlak, çizik ya da kırık arka cam değişimi için servisimize gelebilir ve değişim sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda iPhone telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz. Arka cam değişimi yapılan telefonlarınız, gerekli testler ve kontroller yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone 12 arka cam değişimi için her zaman lazer makinesi kullanılır. Lazer makinesi ile neredeyse el değmeden gerçekleştirilen arka cam değişimi, tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Böylece değişim sırasında telefonlarda yapılan işlemlerin neler olduğunu siz de yakından takip edebilirsiniz. Genel olarak bakıldığında iPhone arka cam değişimi firmamız bünyesinde şu şekilde gerçekleştirilir;

  • iPhone arka cam değişimlerinde firmamız, her zaman lazer makinesi ile hizmet verir.
  • Lazer makinesi sayesinde arka cam değişimleri neredeyse el değmeden gerçekleştirilir ve bunun yanında telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Bazı teknik servislerde bıçak ya da tornavida gibi aletler ile yapılan arka cam değişimleri, bazen istenmedik sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Bu nedenle teknik servisimizde siz müşterilerimiz için son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile değişim yapılır.
  • Arka cama gönderilen lazer dalgaları sayesinde arka bölümde yer alan epoksi malzeme yakılır. Bunun ardından ise arka cam yerinden kolay bir şekilde çıkarılır.
  • Kırık, çizik ya da çatlak arka cam yerinden çıkarıldıktan sonra yine lazer makinesi ile yüzey iyice temizlenir ve ardından arka cam değişimi yapılır.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone arka cam değişimi servisimiz bünyesinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sadece 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde uzman ekibimiz tarafından arka cam değişimleri yapılır. Bu sürenin ardından ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan arka cam değişimi sonrasında sizler de telefonlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde arka cam değişimi, uzman ve deneyimli bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında arka cam değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bilgi güvenliği konusunda sizler de her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

iPhone 12 Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone 12 arka cam değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Çizik, çatlak ya da kırık arka cam değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında karşılaştığınız diğer sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Ucuz Arka Cam Değişimi

Telefon servisimizde arka cam değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Ayrıca servisimiz sektör genelinde en ucuz arka cam değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bu nedenle sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilir ve arka cam değişimlerinde profesyonel hizmetlerimizi daha yakından görebilirsiniz.

Yorum Yap